Vile me qira prane zones se Don Boskos, ne Tirane.

ID TRR-822-28Z
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 500
Sipërfaqe m2 227
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Jordan Misja

Vile me qira ne rrugen Jordan Misja, ne Tirane.
Vila ka siperfaqe ndertim 150m2 dhe siperfaqe truall 227m2.
Eshte e organizuar ne dy kate ku secili ka nje siperfaqe 75m2.
Kati i pare eshte i organizuar ne sallon, ambjent gatimi I ndare dhe tualet.
Kati i dyte eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi dhe nje veranda.
Vila ofrohet per qira e mobiluar.
Oborri perreth siguron vendparkimi dhe gjelberim me peme te ndryshme.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Zona eshte mjaft e qete dhe mjaft e preferuar per banim ose biznes dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si Stacioni I Trenit, Don Bosko, Bulevardi I Ri, etj

Cmimi 500 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 1 kateshe me qira ne Sauk te Vjeter ne rrugen Eshref Ademaj ne Tirane.

Ka nje siperfaqe prej
Me Qira 419-27S 400 €

Vile 1 kateshe me qira ne Sauk te Vjeter ne rrugen Eshref Ademaj ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 120 m2 e ...

Vile 2-kateshe me qira ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.
Ndertesa ndodhet ne rruge kryesore.
Siperf
Me Qira 1221-31N 450 €

Vile 2-kateshe me qira ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Ndertesa ndodhet ne rruge kryesore. Siperfaqja e ndertimit ...

Vile 1 kateshe me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Me siperfaqe 98 m2 ofron: sallon, kuzhine
Me Qira 815-60m 450 €

Vile 1 kateshe me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Me siperfaqe 98 m2 ofron: sallon, kuzhine e vecuar, zone ...