Vile moderne 3-kateshe per shitje prane zones se Vores ne Tirane.

ID TRS-1119-25L
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 750.000
Sipërfaqe m2 800
Dhoma 5
Tualete 7
Ballkone 5
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Vore-Marikaj, Tirane

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Vore-Marikaj ne Tirane.
Ofron siperfaqe totale toke prej 1900m2, siperfaqe trualli prej 1500 m2 ku nder to 342 m2 eshte gjurma dhe siperfaqe totale ndertimi 800 m2 qe organizohet ne 3 kate si me poshte:
Kati 1-re eshte i organizuar ne pishine te brendshme, saune, palester, 2 tualete, dhome teknike, depo dhe verande te madhe.
Kati 2-te ofron nje holl kryesor ne hyrje, sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi, dhome studio, dhome garderobe, tualet dhe 3 ballkone.
Kati 3-te ndahet ne 4 dhoma gjumi secila nga nje tualet me vete, korridor, dhome lavanteri dhe 2 ballkone.
Vila ofron punime shume cilesore, punime me gips dhe gur dekorativ, mure me termizolim, dritare dopjo xham te pajisura me grila, ndricim Led dhe me spote.
Vila eshte e projektuar me arkitekt deri ne detajin me te vogel per nje jetese sa me komode.
Gjithashtu ka 2 vende parkimi ne garazh dhe ne pjesen e e jashtme te viles.
Oborri eshtre i mbjelle me lule te ndryshme dhe peme frutore.
Pozicionohet shume prane me rrugen kryesore Vore-Marikaj dhe ndodhet vetem 20km nga Tirana.
Vila sebashku me token jane te pajisura me certifikate te rregullt pronesie.
Cmimi: 750.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 4 kateshe per shitje ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.
Siperfaqe totale te brendshme 49
Në Shitje 520-19a 760.000 €

Vile 4 kateshe per shitje ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Siperfaqe totale te brendshme 491 m2 e ndare ne 4 ...