Vile me pishine per shitje tek Kodra e Diellit 1 ne Tirane

ID TRS-520-19a
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 760.000
Sipërfaqe m2 491 m2
Dhoma 5
Tualete 5
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Kodra e Diellit , Tirane
Planimetria Shkarko

Vile 4 kateshe per shitje ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.
Siperfaqe totale te brendshme 491 m2 e ndare ne 4 kate :
Kati i pare: Eshte hyrja qe te lidh direkt ne zonen e sallonit, ka ambientin e kuzhines dhe te ngrenjes , tualet dhe nje veranda te vogel.
Kat I dyte: 3 dhoma gjumi secila e pajisur me ambient garderobe te vecante, 2 tualete njera prej te cilave eshte pjese e njeres prej dhomave dhe veranda.
Kat i trete: Pozicionohet poshte katit te pare ka nje dhome gjumi dhe nje dhome depo ku jane instaluar bonjo turke dhe sauna.
Kat i katert: Eshte kati me akses direkt ne oborr dhe ofron nje zone te madhe open space qe mund te perdoret per qellime te ndryshme , 1 dhome gjumi bashke me tualet , veranda, tualet si dhe dalje per ne pjesen e oborrit dhe pishines.
Oxhak dhe sistem ngrohje me kondicioner, wifi ,sistem alarmi dhe kamera sigurie.
Kuzhine e kompletuar, parket ne pjesen me te madhe te shtepise
Ne oborr ka kopsht dhe pishine verore funksionale.
Ofrohen 2 vende parkimi garazh
Certifikate pronesie te rregullt.
Cmimi 760.000 Euro

Ofrohet edhe per qira : Vile me qira

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Vore-Marikaj ne Tirane.
Ofron siperfaqe totale toke prej 1900m2
Në Shitje 1119-25L 750.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Vore-Marikaj ne Tirane. Ofron siperfaqe totale toke prej 1900m2, siperfaqe trualli ...