Vile per shitje ne zonen e Berzhites ne Tirane

ID TRS-321-14a
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 185.000
Sipërfaqe m2 191 m2
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Berzhite

Vile per shitje ne zonen e Berzhites , shume prane Mulletit.
Vila ben pjese ne nje residence te re te sapoperfunduar. Ka nje siperfaqe totale te parceles prej 341 m2 dhe siperfaqe e brenddshme 191 m2.

Pjesa e brendshme ofron ne katin e pare sallon, kuzhine, dhome studio ose fjetje dhe tualet. Kati i dyte perbehet nga 3 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Vila eshte ne fazen e perfundimtare, ngelen detajet e fundit qe mund te perzgjidhen sipas preferencave.

Kompleksi eshte I rid he me potencial shume te mire per investim dhe qiradhenie ose banim, ndodhet prane autostrades Tirane-Elbasan.

Ofrohen 2 vende parkimi te perfshira ne cmim.


Cmimi 185.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Vangjel Noti ne Tirane.

Ka nje siperfaqe trualli prej 208 m2
Në Shitje 719-37S 180.000 €

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Vangjel Noti ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 208 m2 dhe siperfaqe ...

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe trualli prej 30
Në Shitje 620-21D 190.000 €

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe trualli prej 300 m2 dhe siperfaqe ...