Vile per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRS-620-21D
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 190.000
Sipërfaqe m2 300 m2 + 188 m2
Dhoma 4
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Themeli Stavri Themeli

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe trualli prej 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi  188 e ndare ne dy kate.
Kati I pare eshte I organizuar ne tre ambiente dhomash dhe nje tualet dhe kati i dyte ne dy dhoma, tualet dhe ballkon.
Vila ka nevoje per rinovim pasi eshte e pabanuar prej vitesh.
E pajisur me certifikate te rregullt per 282 m2 ku pjesa e mbetur eshte gjithashtu e shfrytezueshme brenda rrethimit te viles.
Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte ne rrugen e Kavajes.

Cmimi 190.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile per shitje ne rrugen e Barrikadave  ne Tirane.

Pozicionohet buze rruge kryesore dhe kat
Në Shitje 1114-3b 200.000 €

Vile per shitje ne rrugen e Barrikadave  ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore dhe kati I pare eshte ...

Vile per shitje ne zonen e Berzhites , shume prane Mulletit.
Vila ben pjese ne nje residence te re
Në Shitje 321-14a 185.000 €

Vile per shitje ne zonen e Berzhites , shume prane Mulletit. Vila ben pjese ne nje residence te re te sapoperfunduar. ...

Vile2 kateshe per shitje ne zonen e Lundres ne Tirane.

Vila pozicionohet mbas qendres tregtare TE
Në Shitje 1113-12 200.000 � €

Vile2 kateshe per shitje ne zonen e Lundres ne Tirane. Vila pozicionohet mbas qendres tregtare TEG , e cila eshte e ...

Vile 3-kateshe per shitje ne prane Shkolles se Kuqe ne Tirane

Ka nje siperfaqe trualli perj
Në Shitje 920-33V 200.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne prane Shkolles se Kuqe ne Tirane Ka nje siperfaqe trualli perj 102.6 m2 dhe ...

Vile ne shitje ne rrugen Xhorxh Bush ne Kamez, Tirane  ndertuar ne vitin 2005.Ajo shtrihet ne n
Në Shitje 115-19r 185.000 €

Vile ne shitje ne rrugen Xhorxh Bush ne Kamez, Tirane  ndertuar ne vitin 2005.Ajo shtrihet ne nje truall me ...

Vile per shitje prane rruges Abdyl Elmazi ne Tirane.

Toka ka siperfaqe totale prej 580 m2 ndersa
Në Shitje 216-20b 180.000 €

Vile per shitje prane rruges Abdyl Elmazi ne Tirane. Toka ka siperfaqe totale prej 580 m2 ndersa ndertimi me nje ...