Vile tre-kateshe me qira prane Pallatit te Brigadave ne Tirane

ID TRR-621-29V
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1800
Sipërfaqe m2 230 m2
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Herman Gmeiner

Vile me qira ne rrugen Herman Gmeiner ne Tirane.
Banesa ndodhet nje zone te qete, prane ambienteve te gjelberuara.
Me nje siperfaqe prej 230 m2, organizohet ne:
Kati I me garazhe, 1 dhome gjumi dhe banjo.
Kati II me sallon dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe banjo.
Kati III me nje dhome te madhe dhe banjo.
Vila ofrohet pjeserisht e mobiluar, duke perfshire murin me pllaka dekorative, parketi cilesore dhe hapesire te bollshme, duke mundesuar nje jetese komode.
Sistemi qendror siguron ngrohjen dhe ftohjen e tere ambientit.
Ka mundesi parkimi ne garazhin e viles .
Orientohet nga lindja-jug-perendimi.
Prona ndodhet pak minuta larg qendres se Tiranes dhe lidhet me rrugen e Elbasanit.

Cmimi: 1800 euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen e Osmit ne Tirane
Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te
Me Qira 1115-6K 1700 €

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen e Osmit ne Tirane Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. Me 270 ...