Vile tri kateshe ne shitje prane Bulevardit te Ri ne Tirane

ID TRS-1122-22G
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 490.000 Euro
Sipërfaqe m2 300 m2
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pal Hasi

Vile tri kateshe ne shitje ne rrrugen Pal Hasi ne Tirane
Ofron nje siperfaqe totale prej 300 m2 te shperndare ne tri kate banimi.
Kati i pare eshte I organizuar ne apartament 1+1, ne ndare ne sallon, kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Kati i dyte eshte i organizuar ne sallon, kuzhine, nje dhome palestre, e cila mund te sherbeje si studio, nje tualet dhe korridori lidhes.
Kati i trete eshte i shperndare ne tri dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Shtepia shitet ploteisht e mobiluar ne nje mobilim modern dhe te ri.
Kati i dyte dhe kati I fundit jane te investuara me parket ten je cilesie te mire.
Ngrohja dhe ftohja sigurohen nga tre kondicionere te pozicionuara sipas kateve.
Dritaret jane te gjitha dopi xham dhe te pajisura me grila.
Banesa ofron edhe 300 m2 oborr perpara saj te gjelberuar, e cila ka mundesi per vende parkimi.
Zona eshte e qete dhe e mbushur me ajer te paster.
Ka akses direkt ne Bulevardin e Ri, Bulevardin Zogu I Pare, Rrugen Siri Kodra etj.

Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 490.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile per shitje ne Lunder shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane.
Vila eshte ndertuar vitet
Në Shitje 821-52A 500.000 €

Vile per shitje ne Lunder shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane. Vila eshte ndertuar vitet e fundit dhe ...

Vile per shitje ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane.

Ndodhet ne nje kompleks rezidencial
Në Shitje 715-7b 500.000 €

Vile per shitje ne fillimin e rruges Dervish Shaba ne Tirane. Ndodhet ne nje kompleks rezidencial te ndertuar kohet ...

Vile 2-kateshe per shitje ne kryqezimin e rruges Mihal Grameno me rrugen Isuf Sefeni.
Pozicionohet
Në Shitje 316-42b 500.000 €

Vile 2-kateshe per shitje ne kryqezimin e rruges Mihal Grameno me rrugen Isuf Sefeni. Pozicionohet ne krah te rruges ...