Zyra me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-415-59m)

ID TRR-415-59m
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 220 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 40 m2
Shperndarja 2
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Myslym Shyri

Zyra me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Lokalizohen ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane me rruget kryesore dhe prane te gjitha pikave kyce te qytetit. Pozicionohen ne katin e pare te nje pallati ekzistues, prane me rrugen kryesore.

Ofrohen 2 ambjente me siperfaqe 40 m2 secili.

Zyrat kane sistem ndricimi dhe aspirimi te instaluar.

Jane te ndricuara gjate dites me drite natyrale nepermjet vetratave te medha xhami.

Secila hapesire eshte e pajisur me tualet.

Zyra eshte pershtatshme per operimin e llojeve te ndryshme te biznesit.

Ofron mun desi te mire reklamimi.

Zyrat mund te jepen si nje hapesire e vetme ose vec.

Pallati ka akses ne rrugen Myslym Shyri, bulevardin Gjergj Fishta, rrugen e Kavajes, qendren e Tiranes.

Mundesi parkimi ne anen e pasme te pallatit.

 


Cmimi 220 Euro/secila.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 919-18T 350 €

Zyre me qera ne bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri brenda nje ...

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave prane Gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 318-74L 300 €

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave prane Gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje ...

Zyre me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane. 
Ambjenti ndodhet ne katin e II te n
Me Qira 414-38b 290 €

Zyre me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane.  Ambjenti ndodhet ne katin e II te nje kompleksi ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 4&nda
Me Qira 1117-2L 300 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 4–kateshe shume ...

Zyre me qera ne Qender te Tiranes.
Ndodhet ne katin e 2-te te ne ndertese biznesi.
Ofron nje siper
Me Qira 619-39L 230 €

Zyre me qera ne Qender te Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te te ne ndertese biznesi. Ofron nje siperfaqe prej 15 m2 te ...

Ambjent zyre per qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne rrugen Myslym Shyri.
I pozic
Me Qira 915-57k 360 €

Ambjent zyre per qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne rrugen Myslym Shyri. I pozicionuar ne katin e ...

Ambjente per zyra me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne katin e IV te nje palla
Me Qira 215-43m 250 €

Ambjente per zyra me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati ekzistues, i ...

Zyre me qera prane rruges Papa Gjon Pali II, ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Me Qira 419-75S 240 €

Zyre me qera prane rruges Papa Gjon Pali II, ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...