Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-1121-37N
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 300
Kati 0
Sipërfaqe m2 23
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bllok

Ambient zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, e lokalizuar ne nje zone te pelqyeshme per biznes dhe per banim.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 23 m2 e cila perfshin nje ambient te vetem dhe nje tualet.
Ofrohet e pamobiluar dhe e shtruar e gjitha me pllaka por mund te mobilohet per zyra me tryeza dhe karrige pune.
Orientohet nga veriu.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i instaluar.
Ka dalje direkte tek Bulevardi Bajram Curri, lidhet me rrugen Brigada VIII dhe rrugen Vaso Pasha.

Cmimi: 300 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qira ne rrugen Him Kolli prane rruges Myslym Shyri.
Zyra pozicionohet ne katin perdhe te nj
Me Qira 523-60R 350 €

Zyre me qira ne rrugen Him Kolli prane rruges Myslym Shyri. Zyra pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri me ...

Zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Ndodhet ne nje kompleks mjaft te njohur dhe te popullu
Me Qira 921-3V 230 €

Zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Ndodhet ne nje kompleks mjaft te njohur dhe te populluar. Ka nje ...

Zyre me qera ne rrugen Shefqet Musaraj ne zonen e ish Parkut te Autobuzave ne Tirane.

Ndodhet ne
Me Qira 918-29E 320 €

Zyre me qera ne rrugen Shefqet Musaraj ne zonen e ish Parkut te Autobuzave ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte, siper ...

Zyre me qira ne rrugen Urani Pano ne qender te Tiranes.
Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te
Me Qira 821-4F 220 €

Zyre me qira ne rrugen Urani Pano ne qender te Tiranes. Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri te pajisur me ...

Ambient zyre me qera prane Qendres se qytetit te Tiranes.

Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje
Me Qira 218-17R 250 €

Ambient zyre me qera prane Qendres se qytetit te Tiranes. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, ...

Zyre me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati ekzistue
Me Qira 215-45b 270 €

Zyre me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati ekzistues buze rruge ...

Zyre me qera ne rrugen LLazi Miho ne Tirane.

Ofrohen 6 ambiente te lira per zyra me siperfaqe te
Me Qira 619-3T 200 €

Zyre me qera ne rrugen LLazi Miho ne Tirane. Ofrohen 6 ambiente te lira per zyra me siperfaqe te ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Sulejman Pasha prane qendres se Tiranes.
Zyra pozicionohet ne katin
Me Qira 423-37R 320 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Sulejman Pasha prane qendres se Tiranes. Zyra pozicionohet ne katin perdhe te nje ...