Zyra me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane , (TRR-513-30)

ID TRR-513-30
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 600 €
Kati 0
Sipërfaqe m2 132 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri

Zyra me qera ne rrugen Sami Frasheri , perballe me Drejtorin e Policise ne Tirane.

Ambjentet ndodhen ne nje pallat te ri, ne katin e dhjete me kushte shume te mira, si nga jashte ashtu edhe nga brenda.

Me nje siperfaqe prej 132 m2 ku 120 m2 jane t brendshme dhe 12 m2 ballkon.

Hapesirat e brendshme jane te ndara ne 3 zyra te vecanta dhe 2 tualete.

Ambjenti eshte shume i mirembajtur dhe me te gjitha kushtet e nevojshme.

Ofrohet e pamobiluar.


Cmimi 600 €/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament dupleks me qera ne qender te Tiranes . Pozicionohet ne katin e 9 -10 te nje ndertese te r
Me Qira 215-27m 500 €

Apartament dupleks me qera ne qender te Tiranes . Pozicionohet ne katin e 9 -10 te nje ndertese te re. Me nje siperfaqe ...

Apartament 2+1 per zyra me qera prane Tregut Cam ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert t
Me Qira 1118-51d 650 €

Apartament 2+1 per zyra me qera prane Tregut Cam ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e 6-te ne nje
Me Qira 415-60b 500 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane ...

Ambient per zyre ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te
Me Qira 218-37R 700 €

Ambient per zyre ne zonen e Bllokut ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ne rrugen ...

Zyra me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Ambjenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallat
Me Qira 415-52m 700 €

Zyra me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ambjenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Me ...

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Nikolla Tupe.Ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ri, buze rr
Me Qira 1214-30r 680 €

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Nikolla Tupe.Ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Zyre me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze rru
Me Qira 1019-52L 500 €

Zyre me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Ka ...

Apartament me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e peste te nje
Me Qira 818-52d 700 €

Apartament me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...