Apartament 2+1 me qera per zyre ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-215-27m)

ID TRR-215-27m
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 150 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes, afer qendres se Tiranes

Apartament dupleks me qera ne qender te Tiranes .
Pozicionohet ne katin e 9 -10 te nje ndertese te re.
Me nje siperfaqe 150 m2 i organizuar ne forme dupleksi ne 2 kate  perfshin : -kati pare ,ne hyrje ka nje korridor qe te drejton ne sallon,ambjent gatimi dhe ngrenie i vecuar,ballkon ne forme verande me pamje nga qendra e Tiranes,dhe tualet .
–kati dyte , dhome /paradhome openspace qe mund te organizohet si dy ambjente me vete,dhome me ballkon me pamje nga qendra dhe dajti,tualet .
Apartamenti disponon edhe nje depo me siperfaqe 10 m2 .
Mund te ofrohet per banim ose per zyra.
Ne zemer te kryeqytetit,me nje pamje te mrekullueshme nga qendra, ofron akses te menjehershem ne te gjitha rruget qendrore te Tiranes.
Mirembajtje , administrim  , sigurim 24 h .


Cmimi 500 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhorxh Bush ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e XI-te te nje
Me Qira 1113-29 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhorxh Bush ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e XI-te te nje pallati te ri, me ...

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter buze
Me Qira 619-15S 600 €

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter buze rruge ...

Zyre me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjete
Me Qira 316-53K 400 €

Zyre me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter shume prane ...

Zyra me qera ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane.
Prane me te gjitha pikat kyce te qytetit, prane me
Me Qira 415-64m 400 €

Zyra me qera ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Prane me te gjitha pikat kyce te qytetit, prane me Gjykaten , rrugen ...

Zyra me qera ne Tirane, ne rrugen Bogdani.
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri  
Me Qira 715-19m 600 €

Zyra me qera ne Tirane, ne rrugen Bogdani. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri  me ashensor. Me ...

Apartament 3+1 per zyre prane Qendres Galeria ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati t
Me Qira 217-46L 600 €

Apartament 3+1 per zyre prane Qendres Galeria ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, buze rruge ...

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane
Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje godi
Me Qira 1215-19K 600 €

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje godine kater kateshe me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Anton Zako Cajupi ne Tirane.

Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nj
Me Qira 717-51K 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Anton Zako Cajupi ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...