Zyre me qera mbrapa Kullave Binjake ne Tirane, (TRR-617-19d)

ID TRR-617-19d
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 900 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 153 m2
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Kullat Binjake

Zyre me qera prane Ambasades se Kosoves ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 153 m2 te organizuar ne 4 ambjente, kuzhine, tre ballkone, dy tualete dhe depo.

Zyra ofrohet e pamobiluar pervec kuzhines qe eshte e pajisur me elektroshtepiaket e nevojshme.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga kondicioner ne cdo ambjent.

Dera kryesore eshte e blinduar dhe dritaret jane dopio xham.

Ballkonet jane te orientuar nga jugu dhe jug-lindja.

Zona eshte e zhvilluar, e njohur dhe ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit, ne zonen e Bllokut etj.

Pallati ofron adminisrim, ashensor dhe parkim ne katet e nendheshem.

 

Cmimi 900 Euro/muaj.

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane
Zyra ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjete
Me Qira 216-17K 800 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane Zyra ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter ne buze te rruges ...

Zyre me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese 5-kateshe,
Me Qira 417-31L 1000 €

Zyre me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese 5-kateshe, buze rruge ...

Zyre me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje pallati te
Me Qira 1116-55L 1000 €

Zyre me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje pallati te ri prane rruges ...

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 2-te te pallati te vjeter
Me Qira 1016-26K 1000 €

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 2-te te pallati te vjeter ne buze te rruges ...

Ambjent zyre me qera ne qender te Tiranes. Ambjentet pozicionohen ne katet e fundit te nje pallati t
Me Qira 313-18 800 €

Ambjent zyre me qera ne qender te Tiranes. Ambjentet pozicionohen ne katet e fundit te nje pallati te ri, me siperfaqe ...

Call-Center me qera ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane
Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati
Me Qira 518-30L 1000 €

Call-Center me qera ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te ri shume prane ...

Ambjent per zyra me qera  prane qendres se Tiranes.
Zyrat ndodhen ne katin e dyte te nje palla
Me Qira 217-41d 1000 €

Ambjent per zyra me qera  prane qendres se Tiranes. Zyrat ndodhen ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje ...

Ambient per zyra per qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e shtate dhe te
Me Qira 420-2D 800 €

Ambient per zyra per qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e shtate dhe te fundit te nje ...