Zyre me qera ne Bulevardin e Ri ne Tirane (TRR-418-9L)

ID TRR-418-9L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 250 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 105m2
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi i Ri

Apartament per zyre me qera prane Stacionit te Trenit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor buze rruge kryesore.

Me siperfaqe totale prej 105m2 ndahet ne 3 ambiente zyre, koridor, tualet dhe ballkon.

Ambjenti eshte i pajisur me kuzhine dhe nje kondicioner ndersa pjesa tjeter e saj jepet bosh. Te gjitha dhomat jane te mbushura me drite natyrale pothuajse gjate gjithe dites.

Ballkoni eshte me orientim nga jugu.

Kjo prone eshte e pershtatshme per zyra te ndryshme, shoqate, fondacion, kompani, organizate etj.

Zona perreth eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Ne kete pallat do te gjeni gjithashtu edhe zyra te tjera te ndryshme.

Vendi ne te cilen pozicionohet ambjenti eshte shume i aksesueshem nga disa rruge kryesore sic jane Bulevadri Zogu I, rruga  Reshit Petrela, rruga e Barrikadave etj.

Cmimi: 250 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyre me qera prane ish Frigoriferit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje nder
Me Qira 1215-36b 300 €

Apartament per zyre me qera prane ish Frigoriferit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese 4-kateshe, ...

Zyre me qera perballe Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nj
Me Qira 1018-20L 280 €

Zyre me qera perballe Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nj
Me Qira 1015-60b 350 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri ...

Apartament/zyre me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati
Me Qira 419-78T 350 €

Apartament/zyre me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e trete te nje
Me Qira 622-55G 340 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e trete te nje vile, shume prane ...

Apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje
Me Qira 715-42b 320 €

Apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament/Zyre me qera prane shkolles Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pall
Me Qira 919-17S 330 €

Apartament/Zyre me qera prane shkolles Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ...

Zyre me qera shume prane rruges Muhamet Gjollesha.

Zyra ndodhet na katin 2-te te nje pallati te v
Me Qira 1017-35L 350 €

Zyre me qera shume prane rruges Muhamet Gjollesha. Zyra ndodhet na katin 2-te te nje pallati te vjeter buze rruge ...