Ambient zyre me qera prane Shkolles se Baletit ne Tirane

ID TRR-622-55G
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 340 euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 187 m2
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mihal Grameno

Ambient zyre me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e trete te nje vile, shume prane rruges kryesore.
Ofron nje siperfaqje totale prej 187 m2 te organizuar ne: 3 dhoma dhe 1 tualet, te cilat kane dalje ne ballkon.
Ofrohet i pamobiluar dhe permban ne brendesi punime cilesore.
Ambienti eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi si: call center, zyre kursesh, fondacione etj.
Ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit, ne zonen e Tregut Elektrik dhe ne zonen e Ali Demit.

Cmimi 340 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyra me qera ne rrugen Tafaj ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje
Me Qira 1118-42d 350 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Tafaj ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Vile dy kateshe me qira prane rruges Arkitekt Kasemi ne Tirane.
Shtepia ka nje siperfaqe ndertimi p
Me Qira 222-42N 450 €

Vile dy kateshe me qira prane rruges Arkitekt Kasemi ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe ndertimi prej 150 m2, ...

Apartament per zyre me qira ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne kat
Me Qira 118-10R 400 €

Apartament per zyre me qira ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje ...

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume
Me Qira 418-51L 450 €

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen ...

Ambjent per zyra me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte ne nje nde
Me Qira 415-1b 400 €

Ambjent per zyra me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ne nje ndertese 2-kateshe ...

Apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje zone t
Me Qira 814-11j 300 €

Apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te njohur dhe te ...

Apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje
Me Qira 715-42b 320 €

Apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane ...

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Ded Gjo Luli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje godine ek
Me Qira 1214-48r 300 €

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Ded Gjo Luli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje godine ekzistuese, buze ...