Zyre me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-116-22L)

ID TRR-116-22b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 128 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu I ne Tirane

Zyre me qera perball Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane Maternitetit Mbreteresha Geraldine.

Zyra ka nje siperfaqe prej 128 m2 te ndare ne 3 ambiente, kuzhine, koridor, 2 ballkone dhe 2 tualete.

Cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner e cila sherben per ngrohjen dhe ftohjen. 

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme, klinike private, noteri etj.

Te gjitha dhomat dhe ballkonet ofrojne pamje te bulevardit dhe jane te orientuara nga perendimi duke ju ofruar mundesi te mira reklamimi.

Pallati ju ofron administrim dhe ashensor dhe kamera sigurie.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Gjithashtu kjo zone preferohet shume edhe nga te huajt.

Pallati ofron akses ne disa rruge te ndryshme dhe pozicionohet vetem pak metra larg qendres se Tiranes.

Keni mundesi per parkim makine prane pallatit me pagese ekstra.

Cmimi 400 Euro / muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne fillimin e rruges Don Bosko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-
Me Qira 616-36b 450 €

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne fillimin e rruges Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ...

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Ded Gjo Luli ne Tirane.Ndodhet ne katin e 3-te te nje godine ekzi
Me Qira 1214-48r 300 €

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Ded Gjo Luli ne Tirane.Ndodhet ne katin e 3-te te nje godine ekzistuese, buze rruge ...

Vile dy kateshe me qira prane rruges Arkitekt Kasemi ne Tirane.
Shtepia ka nje siperfaqe ndertimi p
Me Qira 222-42N 450 €

Vile dy kateshe me qira prane rruges Arkitekt Kasemi ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe ndertimi prej 150 m2, ...

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje ndertese 3-kateshe bu
Me Qira 1117-31L 450 €

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje ndertese 3-kateshe buze rruge ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e trete te nje
Me Qira 622-55G 340 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e trete te nje vile, shume prane ...

Zyre me qera ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 5-kateshe ne zone
Me Qira 718-47L 500 €

Zyre me qera ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 5-kateshe ne zonen e Porcelanit. Me ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Pjeter Budi, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te
Me Qira 822-54Z 450 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Pjeter Budi, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ...

Zyra me qera, ne rrugen Helmut Kol ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje vile, me hyrje priva
Me Qira 518-41E 300 €

Zyra me qera, ne rrugen Helmut Kol ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile, me hyrje private, prane rruges ...