Zyre me qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

ID TRR-822-54Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 7
Sipërfaqe m2 100
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Budi

Ambient zyre me qira ne rrugen Pjeter Budi, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor.
Siperfaqja e zyres eshte 100 m2, e ndare ne 3 ambiente, 2 ballkone dhe 1 tualet dhe ambienti kuzhines.
Ambienti ofrohet bosh per qira per zyra dhe per banim.
Kuzhina eshte e kompletuar.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet nga kondicioner te vendosur ne secilen dhome.
Ambjenti eshte i investuar me sistem ndricimi dhe pantinimi.
Zona eshte mjaft e preferuar per biznes, dhe ka akses te lehte me Liqenin e Tiranes, Rrugen e Elbasanit, Bulevardin Bajram Curri etj


Cmimi: 450 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vje
Me Qira 318-19d 500 €

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Ka siperfaqe ...

Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Me Qira 522-44V 400 €

Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Panorama ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje p
Me Qira 622-12U 400 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Panorama ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Zyre me qira ne rrugen Dervish Hekali ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje vile kater kateshe.
Me Qira 220-35S 410 €

Zyre me qira ne rrugen Dervish Hekali ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile kater kateshe. Ka nje siperfaqe ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pa
Me Qira 217-29d 350 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Ambient biznesi me qira ne rrugen Margarita Tutulani, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin zero te nje
Me Qira 922-3Z 400 €

Ambient biznesi me qira ne rrugen Margarita Tutulani, ne Tirane. Pozicionohet ne katin zero te nje ndertese me akses ...

Apartament 2+1 per zyre me qera prane shkolles Vasil Shanto, ne rrugen Preng Bibe Doda ne Tirane.
Me Qira 419-55S 320 €

Apartament 2+1 per zyre me qera prane shkolles Vasil Shanto, ne rrugen Preng Bibe Doda ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Apartament modern 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-
Me Qira 915-32b 350 €

Apartament modern 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te ...