Zyre me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane (TRR-317-27L)

ID TRR-317-27L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 550 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 140 m2
Shperndarja 4
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Margarita Tutulani

Ambient zyre me qera shume prane rruges Sami Frasheri.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter prane rruges kryesore.

Me siperfaqe totale prej 140m2 eshte e organizuar ne 4 ambiente te vecuara, kuzhine te vecuar, koridor, ballkon dhe tualet.

Banesa ofrohet e pamobiluar ka vetem te instaluar sistemin e ngrohjes me kondicioner invereter ne cdo dhome.

Dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila dhe dhomat kane pamje nga rruga kryesore.

Apartamenti  eshte shume i pershtatshme per zyra te ndryshme, avokati, studio, fondacion dhe organizata te ndryshme.

Zona eshte e zhvilluar prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten.

Ka akses te lehte ne rrugen Sami Frasheri dhe shume prane Sheshit Wilson.

Cmimi: 550 Euro/muaj. 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament  per zyre  me qera afer rruges se Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne
Me Qira 1216-9d 500 €

Apartament  per zyre  me qera afer rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje ...

Apartament 3+1 per zyra me qera rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e VIII
Me Qira 214-39b 600 €

Apartament 3+1 per zyra me qera rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati ...

Zyra me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane
Zyra ndodhen ne katin e trete dhe te katert te nje n
Me Qira 1217-63d 500 €

Zyra me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane Zyra ndodhen ne katin e trete dhe te katert te nje ndertese te re. Ka ...

Apartament me qera per zyra ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e V
Me Qira 1113-38 500 €

Apartament me qera per zyra ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati ...

Apartament 3+1 me qera per zyra ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.Pozicionohet ne katin e II-te te b
Me Qira 1014-25j 600 €

Apartament 3+1 me qera per zyra ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.Pozicionohet ne katin e II-te te banimit, ne nje ...

Apartament 2+1 per zyre me qera tek fillimi i rruges se Kavajes ne Sheshin Skenderbej ne Tirane.
Ba
Me Qira 817-25K 500 €

Apartament 2+1 per zyre me qera tek fillimi i rruges se Kavajes ne Sheshin Skenderbej ne Tirane. Banesa ndodhet ne ...

Apartament 3+1 me qera per zyre ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne kat
Me Qira 616-47K 600 €

Apartament 3+1 me qera per zyre ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Anton Zako Cajupi ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nje
Me Qira 717-51K 600 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Anton Zako Cajupi ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...