Ambjent zyre me qera prane sheshit Willson ne Tirane (TRR-1015-48b)

ID TRR-1015-48b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 100 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sulejman Delvina

Apartament 3 +1 per zyre me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues prane postes numer 8.

Banesa ka siperfaqe prej 100 m2 te ndare ne kuzhine te vecuar, 3 dhoma, tualet, koridor dhe 2 ballkone te mbyllura.

Jepet bosh.

Ambjenti ka mundesi shume te mire reklamimi te aktivitetit tuaj nga rruga kryesore.

Dhomat kane siperfaqe te konsiderueshme dhe jane te ndricuara me drite natyrale pothuajse gjate gjithe dites.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme, klinike dentare, estetike, kompani, shoqate, organizate, qender estetike etj.

Ambjenti ndodhet ne nje nga pikat me kyce te kryeqytetit me akses te drejperdrejte ne disa rruge kryesore dhe me vetem disa metra larg zones se Bllokut, liqenit Artificial, stadiumit Dinamo etj.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Shume aktivitete dhe biznese te ndryshojme kane zyrat e tyre ne kete lagje.

Keni mundesi per parkim makine prane pallatit.

Cmimi 600 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per prane Qendres se Tiranes.

Ambjenti ndodhet ne katin e trete, ne nje pallat te tota
Me Qira 1014-16b 500 €

Apartament per prane Qendres se Tiranes. Ambjenti ndodhet ne katin e trete, ne nje pallat te totalisht te ...

Ambjent per zyra me qera prane Stadiumit Selman Stermasi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 114-32 700 €

Ambjent per zyra me qera prane Stadiumit Selman Stermasi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit, me ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-k
Me Qira 717-28L 500 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe me hyrje te ...

Apartament me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te pallatit
Me Qira 714-22j 500 €

Apartament me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te pallatit, ne buze te rruges ...

Apartament per zyra pe me qera tek Shallvaret ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje
Me Qira 1018-38d 500 €

Apartament per zyra pe me qera tek Shallvaret ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Ambjent per zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Pozicionohet ne katet e larta te nje pallat
Me Qira 215-49b 700 €

Ambjent per zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta te nje pallati te ri prane ...

Zyra me qera ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje kompleksi te ri pallatesh.
Ka
Me Qira 214-17j 550 €

Zyra me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje kompleksi te ri pallatesh. Ka nje siperfaqe prej ...

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne TiraneAmbienti ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te r
Me Qira 617-10K 630 €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne TiraneAmbienti ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te ri perballe Hotel ...