Zyre me qera ne zonen Bllokut ne Tirane (TRR-519-16L)

ID TRR-519-16L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 185 m2
Shperndarja 5
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdyl Frasheri

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane Librit Universitar.

Ofron siperfaqe te brendshme prej 185 m2 te organizuar ne nje ambient open space sebashku me recepsion, 4 dhoma te ndara, kuzhine e vogel, depo, tualet dhe ballkon te mbyllur me vetrate xhami.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor dhe ka te instaluar 3 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale pothuajse gjithe dites.

Zyra mund te riorganizohet sipas deshirave tuaja.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per biznese te ndryshme, fondacione, shoqata, zyre avokatie, klinike private dhe shume aktivitete te tjera.

Pallati ofron administrim, ashensor dhe kamera sigurie 24-ore.

Zona eshte e zhvilluar dhe shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt, ka akses direkt ne sheshin Wilson, Bulevardin Deshmoret e Kombit, zonen e Bllokut dhe shume prane Liqenit Arrificial.

Cmimi: 1400 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati t
Me Qira 1020-30V 1300 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Ambient per zyre me qera ne Qender te Tiranes.
Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje qendre bizne
Me Qira 1217-68R 1450 €

Ambient per zyre me qera ne Qender te Tiranes. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje qendre biznesi ne rrugen Abdi ...

Zyre me qera shume prane Kullave Binjake ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, s
Me Qira 217-18L 1500 €

Zyre me qera shume prane Kullave Binjake ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, shume prane rruges ...

Ambjent zyrash me qera ne rrugen Qemal Stafa afer Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane.
Zyrat ndod
Me Qira 1013-56 1300 €

Ambjent zyrash me qera ne rrugen Qemal Stafa afer Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane. Zyrat ndodhen ne nje  ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.
Zyra ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara
Me Qira 521-18V 1500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Zyra ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per biznes, ne ...

Zyre me qira ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.

Ka n
Me Qira 121-36V 1500 €

Zyre me qira ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej ...

Ambient me qera per zyra ne rrugen Abdi Toptani ne nje nga qendrat me te rendesishme te biznesit ne
Me Qira 818-13E 1500 €

Ambient me qera per zyra ne rrugen Abdi Toptani ne nje nga qendrat me te rendesishme te biznesit ne Tirane. Ndodhet ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Donika Kastrioti.

Ndodhet ne katin e peste ne nje pallat te
Me Qira 1014-17b 1500 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Donika Kastrioti. Ndodhet ne katin e peste ne nje pallat te ri pas 2 kullave ...