Ambjent per biznes me qera ne Bulevardin Zogu I, Tirane (TRR-313-12)

ID TRR-313-12
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1500 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 170 m2
Shperndarja 7
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu i I

Ambjent per biznes me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e I dhe te II te nje pallati te ri, me siperfaqe 170m2.
Ambjentet jane te lidhura me shkalle te brendshme.
Hapesira ofron 7 ambjente, oborr, 2 banjo dhe parking.
Ambjentet perfshijne sistem qendror ngrohje dhe ndricimi.
Gjithashtu, jane te pajisura me kondicioner ne cdo ambjent.
Oborri me siperfaqe 15m2, ofron mundesi relaxi gjate kohes se pushimit.
E pozicionuar ne katin e I, keni mundesi reklamimi te biznesit tuaj.
Ambjentet mund te perdoren mjaft mire per zyra, klinika, agjensi, avokati etj.

Cmimi: 1500 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shu
Me Qira 519-16L 1400 €

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane Librit ...

Ambient zyre me qera ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallat
Me Qira 722-17Z 1400 €

Ambient zyre me qera ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Ambient zyre per qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te
Me Qira 322-12V 1400 €

Ambient zyre per qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali 2, ne zonen e TVSH-se ne Tirane.
Eshte e pozicionuar
Me Qira 723-18Z 1600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali 2, ne zonen e TVSH-se ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje ...

Apartament 2+1 per zyra me qera ne fillimin e rruges Papa Gjon Pali II ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Me Qira 1114-41b 1560 €

Apartament 2+1 per zyra me qera ne fillimin e rruges Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ...

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati t
Me Qira 324-4X 1400 €

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Zyra pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri me 2 ...

 

Ambjent per zyra tek sheshi Wilson. Me nje siperfaqe prej 130 m2 perbehet nga 5 zyra te nd
Me Qira 101-92 1600 €

  Ambjent per zyra tek sheshi Wilson. Me nje siperfaqe prej 130 m2 perbehet nga 5 zyra te ndara, te cilat mund ...

Ambient zyre me qira ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri
Me Qira 320-9H 1400 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ...