Zyre me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane

ID TRR-419-76T
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1400 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 186 m2
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Elbasanit

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor.

Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 186 m2 te organizuar ne: 4 zyra te ndara, 1 kend kuzhine, 2 tualete dhe ballkon.

Ofrohet totalisht i mobiluar si ne fotot e meposhtme.

E gjithe siperfaqja e ambientit eshte e shtruar me pllaka. 

Ambienti eshte i mbushur me drite natyrale gjate gjithe dites.

Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga kondicionere te vendosur ne cdo ambient te zyres.

Zyra eshte shume e pershtatshme per biznese te ndryshme si: call center, organizata, kompani te ndryshme etc.

Zona eshte mjaft e populluar e preferuar si nga vendasit dhe nga te huajt.

Ka akses te lehte ne rrugen Pjeter Budi, stadiumin Qemal Stafa, bulevardin Deshmoret e Kombit.

 

 Cmimi: 1400 Euro/muaj (pa taksa)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyrash per qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e nente te nje qend
Me Qira 620-25D 1500 €

Ambient zyrash per qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e nente te nje qendre biznesi. Ka nje ...

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te r
Me Qira 118-59L 1500 €

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri qe ofron kushte ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Me Qira 719-17S 1270 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Donika Kastrioti.

Ndodhet ne katin e peste ne nje pallat te
Me Qira 1014-17b 1500 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Donika Kastrioti. Ndodhet ne katin e peste ne nje pallat te ri pas 2 kullave ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Faik Konica ne Tirane
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.
Me Qira 121-21G 1500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Faik Konica ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Apartament me qera  per zyra ne bllok ne Tirane . Me nje hapesire prej 200 m2 i pozicionuar ne
Me Qira 215-88m 1300 €

Apartament me qera  per zyra ne bllok ne Tirane . Me nje hapesire prej 200 m2 i pozicionuar ne kat te 8 te nje ...

Ambjent zyrash me qera ne rrugen Qemal Stafa afer Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane.
Zyrat ndod
Me Qira 1013-56 1300 €

Ambjent zyrash me qera ne rrugen Qemal Stafa afer Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane. Zyrat ndodhen ne nje  ...

Ambient zyre me qera prane Qendres se Tiranes.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe bu
Me Qira 318-75L 1500 €

Ambient zyre me qera prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe buze rruge ...