Zyre me qera prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane (TRR-217-18L)

ID TRR-217-18L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 100 m2
Shperndarja 4
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Donika Kastrioti
Planimetria Shkarko

Zyre me qera shume prane Kullave Binjake ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, shume prane rruges kryesore.

Me nje siperfaqe prej 100m2 eshte e ndare ne 4 ambiente zyrash, koridor dhe tualet.

 Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet kondicionereve inverter te pajisur ne cdo dhome.

Ofrohet e pamobiluar.

Ambjetet jane shume te pershtatshme per zyra si: fondacion, kompani, shoqate, zyra te ndryshme avokatie  etj.

Zona eshte teper e zhvilluar dhe e kerkuar nga te huajt. Gjithashtu eshte teper e aksesueshme edhe ne kembe.

Pallati ju ofron siguri te larte me kamera e roje 24-ore, administrim dhe ashensor. Pozicionohet prane zones se Bllokut dhe qendres se Tiranes.

Cmimi: 15 Euro/m2.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.

Ndodhet ne katet e larta te nje ndertese mode
Me Qira 1020-12V 1600 €

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta te nje ndertese moderne te projektuar ...