Zyre me qera prane bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane (TRR-715-32L)

ID TRR-715-32b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 800 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 100 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdyl Frasheri

Zyre me qera ne fillimin e rruges Abdyl Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat te ri prane rruges kryesore.

Zyra ka siperfaqe prej 100 m2 te ndare ne 3 ambiente zyre, 2 tualete, koridor dhe ballkon.

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet 3 kondicionereve.

Apartamenti ka organizim shume te mire te dhomave dhe te gjitha dhomat kane drite natyrale gjate gjithe dites.

Zyra ofrohet e pamobiluar.

Ballkoni ofron pamje te mrekullueshme te malit te Dajtit, zones se Bllokut dhe eshte i orientuar nga veri-lindja.

Kjo prone mund te jete shume e pershtatshme per avokati, noteri, klinike private, organizata dhe fordacione te ndryshme etj.

Pallati ofron siguri me kamera 24-ore, administrim dhe 2 ashensor.

Zona eshte e qete e zhvilluar dhe shume e preferuar nga te huajt. Pallati pozicionohet ne nje nga pikat kyce te kryeqytetit me akses ne shume rruge e zona te ndryshme te Tiranes sic jane: zona e Bllokut, liqeni Artificial, rruga Ismail Qemali, rruga Ibrahim Rugova etj.

Ka mundesi per parkim makine prane pallatit me pagese ekstra.

Cmimi 800 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament i pamobiluar per zyre me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne nje ng
Me Qira 1014-53j 680 €

Apartament i pamobiluar per zyre me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te ...

Apartament 1+1 me qera per zyra te Gjykata e Rrethit ne Tirane, ne Bulevardin Gjergj Fishta.Apartame
Me Qira 1213-18b 700 € €

Apartament 1+1 me qera per zyra te Gjykata e Rrethit ne Tirane, ne Bulevardin Gjergj Fishta.Apartamenti ndodhet ne ...

Ambient zyrash me qira ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pal
Me Qira 1020-33D 750 €

Ambient zyrash me qira ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pall
Me Qira 1115-68b 750 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, ne krah ...

Ambjent per zyra me qera prane Kinema Agimi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzist
Me Qira 115-25b 700 €

Ambjent per zyra me qera prane Kinema Agimi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues buze rruge ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati me
Me Qira 421-1V 750 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati me ashensor. Ka nje ...

Zyre me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vje
Me Qira 1119-49L 700 €

Zyre me qera ne rrugen George W. Bush ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter shume prane ...

Ambjent per zyra me qera ne Tirane. Ambjentet ndodhen ne katin e II te nje pallati te ri, me siperfa
Me Qira 413-12 780 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane. Ambjentet ndodhen ne katin e II te nje pallati te ri, me siperfaqe 50m2 dhe 80 m2. ...