Zyre me qira ne rrugen e Dibres ne Tirane.

ID TRR-124-51G
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 900
Kati 1
Sipërfaqe m2 60
Shperndarja 1
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor 
Me siperfaqe totale 60m2 e cila organizohet ne open space dhe 2 tualete.
Ambienti eshte me fasade xhami dhe buze rruges kryesore dhe ofron mundesi mjafte te mira reklamimi.
Ofrohet i pamobiluar, mundesi per zyre marketing, zyre konsulence , zyre avokatie ose noterie 
Zona eshte shume e preferuar dhe mjaft e populluar si dhe ka akses te menjehershem me rrugen e Dibres, rrugen Ferit Xhajko dhe rrugen Bardhyl.

Cmimi: 900 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-rt ne nje pa
Me Qira 1215-42b 1000 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-rt ne nje pallat te ri, ne krah ...

Ambient zyre me qira tek rruga Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 8 te nje qendre
Me Qira 1123-29X 1000 €

Ambient zyre me qira tek rruga Andon Zako Cajupi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 8 te nje qendre biznesi, pallat i ...

Ambjent per zyra me qera ne Tirane. Ambjentet ndodhen ne katin e II te nje pallati te ri, me siperfa
Me Qira 413-12 780 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane. Ambjentet ndodhen ne katin e II te nje pallati te ri, me siperfaqe 50m2 dhe 80 m2. ...

Ambient zyre me qira ne rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane ne Tirane.
Zyra ndodhet ne ka
Me Qira 823-29Z 800 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 7 te nje ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane.
Nese kjo zyre do kishte nje pike te forte,
Me Qira 1121-40N 840 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane. Nese kjo zyre do kishte nje pike te forte, atehere do ishte ...

Apartament 3+1 per zyra per qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne kati
Me Qira 723-35X 1000 €

Apartament 3+1 per zyra per qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 te nje ...

Zyre me qera te zona e Selvise ne rrugen Tafaj ne Tirane.

Ndodhet ne katin e perdhe te nje pallat
Me Qira 519-38S 1000 €

Zyre me qera te zona e Selvise ne rrugen Tafaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e perdhe te nje pallati te ri. Ka nje ...

Zyre per qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri
Me Qira 1116-62K 1000 €

Zyre per qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane ...