Zyre me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-719-1T)

ID TRR-719-1T
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 3200 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 400 m2
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Reshit Petrela

Zyre me qera prane kompleksit Usluga ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.

Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 400 m2 dhe eshte i organizuar ne: ambient i hapur i cili mund te pershtatet dhe ndahet ne ambiente zyrash ne baze te preferencave te klienteve.

Zyra ofrohet e pamobiluar dhe eshte e favorshme per biznese te ndryshme si: call center, kompani programimi etj.

Zona ku ndodhet ambienti eshte shume prane qendres dhe shume e preferuar nga investitoret vendas dhe te huaj.

Ka akses te lehte ne rrugen Jordan Misja, rrugen Ferit Xhajko dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 3200 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje qendre biznesi me a
Me Qira 319-34T 3300 €

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje qendre biznesi me ashensor Ambienti ...

Zyre me qera prane qendres Toptani  ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e shtate te nje ndertese
Me Qira 418-29d 3223 €

Zyre me qera prane qendres Toptani  ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e shtate te nje ndertese te re biznesi, ku ...