Zyre me qera prane rruges Abdi Toptani ne Tirane (TRR-319-34T)

ID TRR-319-34T
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2800 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 245 m2
Shperndarja 1
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje qendre biznesi me ashensor

Ambienti ofron nje siperfaqe totale prej 240 m2 te organizuar ne: 5 zyra te vecuara nga njera tjetra por mund te ofrohet dhe open space ne varesi te kerkesave te klientit, 2 tualete.

Zyra ofrohet e pamobiluar dhe eshte shume e pershtatshme per biznese te ndryshme si: organizata, call center etj

Pallati ofron administrim dhe eshte i mbikqyrur me kamera sigurie 24 ore ne dite.

Ne cmim eshte I perfshire dhe nje vend parkimi.

Ka akses te lehte ne qendren e Tiranes, rrugen e Elbasanit dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 2800 Euro/muaj (taksat e perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent modern per zyra me qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nj
Me Qira 715-23b 2900 €

Ambjent modern per zyra me qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri ...

Godine 3 kateshe me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Objekti ndodhet ne buze te rruges kryeso
Me Qira 216-32K 2900 €

Godine 3 kateshe me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Objekti ndodhet ne buze te rruges kryesore dhe ka nje ...