Zyre me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-915-63b)

ID TRR-915-63b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 350 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 60 m2
Shperndarja 0
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu I ne Tirane

Apartament 2 + 1 per zyre me qera prane qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues prane rruges kryesore.

Banesa ka siperfaqe prej 60 m2 te ndare ne kuzhine te vecuar, 2 dhoma, tualet dhe koridor.

Kuzhina eshte e kompletuar ndersa pjesa tjeter e shtepise jepet bosh.

Ambjenti ka drite natyrale pothuajse gjate gjithe dites dhe eshte i orientuar nga perendimi.

Eshte teper komod dhe i pershtatshem per zyra te ndryshme, noteri, kontabilist, klinike estetike ose dentare, agjensi etj.

Prane saj ndodhen zyra dhe institucione te ndryshme te huaja e shqiptare. Vendi ne te cilen pozicionohen zyrat eshte shume lehte per tu gjetur edhe nga klientet tuaj.

Zona perben interes si nga banoret vendas ashtu edhe nga tehuajt. Pallati ndodhet vetem disa metra larg qendres se Tiranes.

Ka mundesi per parkim makine prane pallatit me pagese ekstra.

Cmimi 350 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Jepet zyre me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.
Ndodhet ne katin 3-te te nje qendre tregtare.
Z
Me Qira 1019-45S 450 €

Jepet zyre me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane. Ndodhet ne katin 3-te te nje qendre tregtare. Zyra ka nje ...

Zyre me qira ne rrugen Thimi Mitko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.

Ka
Me Qira 619-50S 450 €

Zyre me qira ne rrugen Thimi Mitko ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pall
Me Qira 115-17r 300 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, buze ...

Ambient per zyra me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje palla
Me Qira 722-14G 400 €

Ambient per zyra me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Ka ...

Vile per zyra me qera ne rrugen Kajo Karafili.
Ndodhet buze rruge kryesore, ne nje nga lagjet me te
Me Qira 1014-14b 400 €

Vile per zyra me qera ne rrugen Kajo Karafili. Ndodhet buze rruge kryesore, ne nje nga lagjet me te vjetera te ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 3-te ne nje p
Me Qira 1215-61b 250 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane ...

Ambient me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha prane shkolles Sabaudin Gabrani, ne Tirane.

Ndodhet n
Me Qira 918-11E 260 €

Ambient me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha prane shkolles Sabaudin Gabrani, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te ...

Ambient per zyra me qira ne Kompleksin Arlis, ne rrugen e Dibres, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 822-15Z 400 €

Ambient per zyra me qira ne Kompleksin Arlis, ne rrugen e Dibres, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dhjete banim te ...