Zyre me qera prane Kompleksit Usluga ne Tirane (TRR-619-29T)

ID TRR-619-29T
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 3500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 500 m2
Shperndarja 10
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Reshit Petrela

Zyre me qera ne rrugen Rreshit Petrela ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri.

Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 500 m2 dhe eshte e organizuar ne: 10 ambiente te ndara me vetrate xhami qe mund te ofrohen dhe open space, tualete.

Zyra eshte shume e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: call center, kompani programimi etj.

Pjesa ballore e ambientit eshte e veshur me nje vetrate xhami e cila ofron mundesi shume te mira reklamimi te biznesit.

Prona eshte e pajisur me sistem qendror kondicionimi ne te gjithe ambientet e zyres.

Ka akses te lehte ne rrugen Jordan Misja, bulevardin Zogu I dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 3500 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Ofrohet 3 kate me qera te nje ndertese 5-kateshe, buz
Me Qira 417-37L 3600 €

Zyre me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ofrohet 3 kate me qera te nje ndertese 5-kateshe, buze rruge ...

Ambient me qera per zyra ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallat
Me Qira 818-12E 3600 €

Ambient me qera per zyra ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, buze ...