Zyre me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1115-4b)

ID TRR-1115-4b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 800 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 200 m2
Shperndarja 5
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Myslym Shyri

Ambjent modern per zyre prane rruges Myslym Shyri neTirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te vjeter, prane rruges kryesore.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 200 m2 te ndare ne 5 dhoma, kuzhine te vecuar, 2 ballkone, tualet dhe koridor te madh.

Eshte totalisht e rinovuar nga brenda. Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket cilesor dhe dritaret jane dopio xham te mbushura me gas te cilet bejne te mundur mbajtjen e nje klime kostante.

Jepet bosh. Koridori mund te sherbeje me se miri si dhome pritje ose recepsion.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme, call center, klinike, shoqate, kompani, fondacion, studio etj.

Apartamenti eshte I pajisur me fasada xhami te cilet bejne te mundur reklamimin sa me te mire te aktivitetit tuaj.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Ka akses te drejperdrejte ne rrugen Myslym Shyri dhe rrugen Besim Imami.

Keni mundesi per parkim makine prane pallatit me pagese ekstra.

Cmimi 800 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri
Me Qira 417-23L 750 €

Apartament me qera ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, prane rruges se ...

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti 3-katesh buze rr
Me Qira 719-38T 700 €

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti 3-katesh buze rruges ...

Zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne zonen e Ish-Bllokut ne Tirane.
Ndodhet ne katin e IX-te te
Me Qira 1018-59E 700 €

Zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne zonen e Ish-Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e IX-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per zyra me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje palla
Me Qira 1019-59S 700 €

Apartament 3+1 per zyra me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti eshte mjaft i pershtatshem pe
Me Qira 613-25 750 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti eshte mjaft i pershtatshem per zyra. Ne te ...

Ambjent per zyra me qera prane Radio Televizionit Shqiptar ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nj
Me Qira 415-43b 850 €

Ambjent per zyra me qera prane Radio Televizionit Shqiptar ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese ...

Apartament per zyra me qera prane Kafe Flores ne qender te Tiranes.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 918-1d 700 €

Apartament per zyra me qera prane Kafe Flores ne qender te Tiranes. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e VI
Me Qira 913-1 700 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e VI-te te nje pallati ...