Ambient zyre me qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-323-33Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 750
Kati 2
Sipërfaqe m2 140
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Faik Konica


Zyre me qira ne rrugen Faik Konica, shume prane Lion Park, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 140 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 128m2 te organizuar ne nje ambient pune open space, 2 ambiente pune me te vogla, 2 tualete, 2 ballkone, nje depo  dhe korridori lidhes.
Orientimi i zyres eshte Jug-Perendim duke bere qe zyra te kete ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Zyra mund te perdoret per destinacione te ndryshme biznesi si zyre arkitekture, programimi etj.
Ngrohja dhe ftohja e zyres mundesohet me kondicioner te vendosur ne secilin ambient.
E gjithe zyra eshte e shtruar me parket dhe eshte e pajisur me kuzhine.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga Elbasanit, rruga Dervish Hima, zonen e Stadiumit etj.

Cmimi 750 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti 3-katesh buze rr
Me Qira 719-38T 700 €

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti 3-katesh buze rruges ...

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane
Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri qe ofr
Me Qira 1219-52L 800 €

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri qe ofron kushte ...

Ambient zyre me qira tek Tirana Garden Building, prane Bllokut te Amasadave ne Tirane.
Pozicio
Me Qira 324-36Z 800 €

Ambient zyre me qira tek Tirana Garden Building, prane Bllokut te Amasadave ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 ...

Zyre me qera ne rrugen Abdyl frasheri ne Tirane
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofr
Me Qira 917-40L 850 €

Zyre me qera ne rrugen Abdyl frasheri ne Tirane Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofron kushte ...

Zyre me qira ne rrugen Nasi Pavllo, pas Ambasades Amerikane, ne Tirane. 
Apartamenti poziciono
Me Qira 124-52X 700 €

Zyre me qira ne rrugen Nasi Pavllo, pas Ambasades Amerikane, ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte ...

Ambient zyrash per qira ne rrugen Don Bosco ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te
Me Qira 1122-12Z 800 €

Ambient zyrash per qira ne rrugen Don Bosco ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor ...

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri afer Librit Universitar ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin
Me Qira 1120-44i 700 €

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri afer Librit Universitar ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e tete te nje ...

Zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallat
Me Qira 1217-45L 800 €

Zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge ...