Zyre me qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane (TRR-919-42T)

ID TRR-919-42T
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1700 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 280 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha

Zyre me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor buze rruges kryesor.

Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 280 m2 dhe eshte i organizuar ne: ambient i hapur, 2 ambiente zyrash, tualete.

Zyra ofrohet totalisht e mobiluar por edhe e pamobiluar ne varesi te preferencave.

I gjithe ambienti ofron rreth 180 postacione pune.

Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga kondicioner te vendosur ne cdo ambient.

Prona eshte mjaft e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: call center, organizata, kompani etj.

Ka akses te lehte ne rrugen Muhamet Gjollesha, rrugen Dritan Hoxha dhe rrugeve te tjera lidhese.

 

Cmimi: 1700 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne zonen e Maminasit ne Durres.
Zyrat kane nje siperfaqe prej 900 m2 te organizuara ne
Me Qira DRS-719-2L 1800 €

Zyre me qera ne zonen e Maminasit ne Durres. Zyrat kane nje siperfaqe prej 900 m2 te organizuara ne 3 ...

Ambient me qera per zyra ne Kompleksin Delijorgji ne rrugen e Kavajes, ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Me Qira 918-18E 1800 €

Ambient me qera per zyra ne Kompleksin Delijorgji ne rrugen e Kavajes, ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Zyre me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane.
Zyra ka nje hapesire prej 450 m2 te shperndare ne 3
Me Qira 1216-17K 1800 €

Zyre me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane. Zyra ka nje hapesire prej 450 m2 te shperndare ne 3 kate ku; Kati i ...