Zyre me qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane

ID TRR-919-42T
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1800 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 280 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha

Zyre me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor buze rruges kryesor.

Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 280 m2 dhe eshte i organizuar ne: ambient i hapur, 2 ambiente zyrash, tualete.

Zyra ofrohet e pamobiluar.

I gjithe ambienti ofron rreth 180 postacione pune.

Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga kondicioner te vendosur ne cdo ambient.

Prona eshte mjaft e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: call center, organizata, kompani etj.

Ka akses te lehte ne rrugen Muhamet Gjollesha, rrugen Dritan Hoxha dhe rrugeve te tjera lidhese.

 

Cmimi: 1800 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre e madhe me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin 5-te te nje q
Me Qira 617-9K 1900 €

Zyre e madhe me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin 5-te te nje qendre biznesi. Ka ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 716-11K 1900 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Zyre me qera ne rrugen Bardhyl ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te sapo
Me Qira 318-36 1700 €

Zyre me qera ne rrugen Bardhyl ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te sapondertuar. Ka nje ...

Ambient me qira ne Rrugen Gjon Buzuku neTirane

Ambienti  ka nje siperfaqe totale prej 207 m2
Me Qira 1120-9i 1860 €

Ambient me qira ne Rrugen Gjon Buzuku neTirane Ambienti  ka nje siperfaqe totale prej 207 m2 me pamje te hapur ...