Zyre me qera ne zonen e Selvise ne Tirane

ID TRR-316-4K
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1500
Kati 0
Sipërfaqe m2 290
Shperndarja 2
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Zyre me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e 7-te te nje kompleksi te ri vetem disa minuta larg qendres, tek zona e Selvise. Ky pallat eshte projektuar dhe perbehet vetem nga ambiente zyrash.

Me nje hapsire prej 290 m2 ofrohet; hapesire e madhe pa ndarje me fasade xhami nga rruga kryesore, 2 zyra te vogla si dhe 2 tualete.

Ambienti eshte i pajisur me sistem elektrik te nje cilesie te mire, sistem qendror ngohje-ftohje, sistem ndricimi i pershtashem per zyra.

Fasada e xhamit i jep ndricimin natyral te nevojshem gjithe hapesires se brendeshme.

Eshte shume i pershtatshem per call center, zyra me staff te madh the. Pronari e ofron kete ambient te lyer dhe ne gjendje te mire pune.

Pallati ofron administrim, ashensor dhe mundesi parkimi me pagese ekstra. 

 

Cmimi 1500 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qira ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje vile.
Ambienti ka
Me Qira 1219-44S 1400 €

Zyre me qira ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile. Ambienti ka nje siperfaqe ...