Zyre me qira ne Kompleksin Arlis, rruga e Dibres, ne Tirane.

ID TRR-822-15Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 10
Sipërfaqe m2 85
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dibres

Ambient per zyra me qira ne Kompleksin Arlis, ne rrugen e Dibres, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dhjete banim te nje pallati te ri me ashensor brenda ne kompleks.
Ka nje siperfaqe prej 85 m2 te organizuar ne 3 ambjente pune, nje tualet dhe korridori lidhes.
Pallati ofron administrim, ashensor dhe siguri.
Eshte i pershtatshem per nje sere aktivitetevesh si: avokati, noteri, fondacion etj.
Ka akses te lehte ne rrugen Ferit Xhajko, rrugen e Dibres, rrugen Bardhyl etj.

Cmimi: 400 Euro /Muaj 
 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient per zyra me qera tek zona e Brrylit, ne rrugen Arkitekt Kasemi, ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Me Qira 215-35M 450 €

Ambient per zyra me qera tek zona e Brrylit, ne rrugen Arkitekt Kasemi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te  ...

Ambient zyre me qira ne kompleksin Magnet, prane 21 Dhjetorit, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7
Me Qira 223-17Z 300 €

Ambient zyre me qira ne kompleksin Magnet, prane 21 Dhjetorit, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ...

Zyre me qira  tek rruga Qemal Stafa, tek zona e Pazarit te Ri, ne Tirane.
Pozicionohet ne
Me Qira 523-37Z 500 €

Zyre me qira  tek rruga Qemal Stafa, tek zona e Pazarit te Ri, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te nje ...

Apartament per zyra me qira prane ETC-se ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te
Me Qira 1020-25D 500 €

Apartament per zyra me qira prane ETC-se ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament me qera per zyra ose banim ne rrugen Njazi Meka, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e kate
Me Qira 722-5G 280 €

Apartament me qera per zyra ose banim ne rrugen Njazi Meka, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-k
Me Qira 717-28L 500 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe me hyrje te ...

Ambient per zyra me qira ne Kompleksin Kika 2, rruga Tish Dahia, Tirane.
Pozicionohet ne katin e pa
Me Qira 822-9Z 350 €

Ambient per zyra me qira ne Kompleksin Kika 2, rruga Tish Dahia, Tirane. Pozicionohet ne katin e pare banim te nje ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te v
Me Qira 1120-8V 285 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter. Ka nje ...