Apartament 2+1 me qera prane shkolles Vasil Shanto ne Tirane

ID TRR-419-55S
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 320
Kati 3
Sipërfaqe m2 64
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Vasil Shanto

Apartament 2+1 per zyre me qera prane shkolles Vasil Shanto, ne rrugen Preng Bibe Doda ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter.

Ka nje siperfaqe te brendshme prej 64 m2 e organizuar ne nje dhome ndenje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 depo, korridor dhe tualet.

Apartamenti ofrohet gjysem i mobiluar ne kushte te mira. Ambienti eshte i shtruar me pllaka dhe eshte i sapo lyer. Shtepi eshte e organizuar mjaft mire dhe te gjitha dhomat kane drite natyrale gjate gjithe dites. 

Zona eshte shume e preferuar nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses te shpejt ne Bulevardin Bajram Curri, rrugen Sulejman Delvina, zonen e 21 Dhjetorit etj.

 

Cmimi 320 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1 + 1 per zyra me qera prane fillimit te rruges Zenel Baboci ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Me Qira 815-22b 300 €

Apartament 1 + 1 per zyra me qera prane fillimit te rruges Zenel Baboci ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallat
Me Qira 220-37H 400 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ...

Apartament  2+1  per zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha.
Pozicionohet ne katin e 6 te nj
Me Qira 916-33L 300 €

Apartament  2+1  per zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha. Pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri ...

Apartament per zyre me qira ne rrugen Mihal Popi , ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje p
Me Qira 1020-10i 400 €

Apartament per zyre me qira ne rrugen Mihal Popi , ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues, ...

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 617-8K 420 €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri afer ...

Apartament/Zyre me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati
Me Qira 719-30T 300 €

Apartament/Zyre me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Ambient zyre me qira ne  rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e nente te nje pall
Me Qira 1219-16L 420 €

Ambient zyre me qira ne  rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri shume ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te
Me Qira 716-5K 300 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ...