Zyre me qira ne Rrugen e Kavajes ne Tirane

ID TRR-424-41X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1150
Kati 7
Sipërfaqe m2 110
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Tirana Garden Building

Zyre me qira tek Tirana Garden Building ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te sapo ndertuar me 2 ashensore. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 110 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 89 m2.
Organizohet ne 3 ambiente pune, 2 tualete dhe 1 ballkon. 
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i pamobiluar. 
Zyra eshte e pajisur me te gjitha instalimet hidraulike dhe elektrike. 
Eshte e orientuar nga lindja duke mundesuar ngrohtesi dhe drite natyrale per gjate gjithe dites. 
Ballkoni ka menjehere pamje nga rruga e Kavajes duke ofruar mundesi shume te mira reklamimi. 
Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si zyre avokatie, zyre marketing, call centre e shume te tjera. 
Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimin ne katin -1.
Pallati ne te cilin zyra ndodhet ofron administrim dhe siguri per gjate 24 oreve, pozicionohet ne rrugen kryesore dhe ka prane facilitete dhe sherbime nga me te ndryshmet.
Zona ka dalje te menjehershme ne qendren e Tiranes, ne rrugen e Durresit dhe ne zonen e 21 Dhjetorit. 


Cmimi: 1150 euro/muaj (tatimi i perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane.Pozici
Me Qira 1114-17j 1200 €

Zyre me qera ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane.Pozicionohet ne katin e ...

Ambjent per zyra ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e II-te nje pallat
Me Qira 314-39j 1200 €

Ambjent per zyra ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II-te nje pallati te ri, ne te ...

Zyre me qira ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
S
Me Qira 421-3D 1100 €

Zyre me qira ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Siperfaqja totale ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Me Qira 719-17S 1270 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Zyre me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri pall
Me Qira 419-31L 1100 €

Zyre me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri pallatesh, prane ...

Zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje ndertese ne rru
Me Qira 515-8m 1200 €

Zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje ndertese ne rruge ...

Apartament 3 + 1 per zyra me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne
Me Qira 218-26L 1200 €

Apartament 3 + 1 per zyra me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri ...

Apartament modern per zyra me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Pozicionohet 
Me Qira 1214-26r 1200 €

Apartament modern per zyra me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...