Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane

ID TRR-1020-25D
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 2
Sipërfaqe m2 61.4
Shperndarja 4
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Papa Gjon Pali II

Apartament per zyra me qira prane ETC-se ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter pa ashensor
Ka nje siperfaqe prej 61.4 m2 e organizuar ne 3 ambiente pune, salle pritje, dy ballkone dhe tualet.
Ofrohet e mobiluar cdo ambient me tavoline pune.
Mund te perdoret per zyra te ndryshme si juridike, financiare dhe ofron mundesi te mire reklamimi.
Ftohja dhe ngrohja sigurohet nga kondicioner I vendosur ne cdo dhome. 
Zona eshte shume e njohur dhe ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit, zonen e Tvsh-se etj.

Cmimi 500 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te n
Me Qira 716-4K 450 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Zyre me qira ne rrugen Thimi Mitko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.

Ka
Me Qira 619-50S 450 €

Zyre me qira ne rrugen Thimi Mitko ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej ...

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin e 11-te dhe te
Me Qira 313-13 550 €

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin e 11-te dhe te fundit te nje ...

Apartament 2+1 per zyra me qera prane rruges se Kavajes.
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri
Me Qira 622-6U 450 €

Apartament 2+1 per zyra me qera prane rruges se Kavajes. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2 + 1 me qera per zyra ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne kati
Me Qira 814-4b 400 €

Apartament 2 + 1 me qera per zyra ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt ne nje ...

Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Me Qira 522-44V 400 €

Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ...

Ambient per zyra me qera tek zona e Brrylit, ne rrugen Arkitekt Kasemi, ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Me Qira 215-35M 450 €

Ambient per zyra me qera tek zona e Brrylit, ne rrugen Arkitekt Kasemi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te  ...

Zyre me qira prane qendres ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter.
Me Qira 1221-46N 530 €

Zyre me qira prane qendres ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe ...