Ambient zyre me qira ne fillim te rruges se Barrikadave ne Tirane

ID TRR-424-37Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 2
Sipërfaqe m2 70
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Barrikadave

Ambient zyre me qira ne fillim te rruges se Barrikadave shume prane Qendres ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nje godine ne rruge kryesore me pamje direkte nga rruga kryesore.
Me nje siperfaqe totale prej 70m2 eshte e organizuar ne 3 ambiente pune, 2 tualete, nje ambient gatimi.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne dy ambiente.
Zyra do te rregullohet ne varesi te kerkesave te klienteve.
Eshte mundesi shume e mire per destinacione te ndryshme biznesi si: zyre arkitekture, zyre marketingu, qender kursesh, qender estetike tj.
Eshte pjese e nje godine me hyrje te dedikuar nga rruga kryesore, dhe me mundesi reklamimi.
Zona eshte qendrore dhe lidhet shpejt me akset kryesore si: rruga e Dibres, Bulevardi Zogu I, zona e Pazarit te Ri etj.

Cmimi 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient per zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te
Me Qira 216-34b 470 €

Ambient per zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne TIrane.

Zyra ndodhet ne katin e 9 te nje pa
Me Qira 620-32V 700 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne TIrane. Zyra ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri shume ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Hasan Alla, prane Parkut Olimpik ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicio
Me Qira 1223-31Z 700 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Hasan Alla, prane Parkut Olimpik ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e ...

Apartament 2+1 me qira tek Fiori Di Bosko, Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim te nje pa
Me Qira 622-28Z 500 €

Apartament 2+1 me qira tek Fiori Di Bosko, Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 per zyre me qira ne rrugen  Konstandin Kristoforidhi ne Tirane.
Pozicionohet ne
Me Qira 115-9-R 550 €

Apartament 2+1 per zyre me qira ne rrugen  Konstandin Kristoforidhi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Petrela ne Tirane. 
Apartamenti pozicinohet ne katin e 7 te nje
Me Qira 124-22X 550 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Petrela ne Tirane.  Apartamenti pozicinohet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ...

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallat
Me Qira 923-15R 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera per zyra te Gjykata e Rrethit ne Tirane, ne Bulevardin Gjergj Fishta.
Aparta
Me Qira 1213-18b 700 € €

Apartament 1+1 me qera per zyra te Gjykata e Rrethit ne Tirane, ne Bulevardin Gjergj Fishta. Apartamenti ndodhet ne ...