Zyre me qira prane rruges Jordan Misja ne Tirane

ID TRR-224-1X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 750
Kati 2
Sipërfaqe m2 92
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Begeja

Zyre me qira ne rrugen Begeja ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje situate totale prej 92 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 78 m2. 
Organizohet ne nje ambient open space, dy ambiente zyrash, dy tualete dhe nje ballkon. 
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i pamobiluar. 
Orientohet nga lindja duke mundesuar drite per gjate gjithe dites. 
Zyra ofron mundesi te mira reklamimi duke e bere te pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. 
Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi ne katin nentoke. 
Zyra eshte pjese e nje pallati te sapo ndertuar, i ofron administrim dhe siguri per gjate 24 oreve.
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete prane. 
Zona ka akses te menjehershem ne Kompleksin Panorama, ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Jordan Misja dhe ne zonen e Stacionit te Trenit.


Cmimi: 750 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qera ne rrugen George W. Bush shume prane hotel Plaza ne qender te Tiranes.
Pozicio
Me Qira 423-51Z 700 €

Ambient zyre me qera ne rrugen George W. Bush shume prane hotel Plaza ne qender te Tiranes. Pozicionohet ne katin e 2 ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ek
Me Qira 1220-29V 700 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Ka nje ...

Zyre me qira ne rrugen Cerciz Topulli ne Tirane.
Pozicionet ne katin e 6 teknik te nje pallati te r
Me Qira 1221-6N 700 €

Zyre me qira ne rrugen Cerciz Topulli ne Tirane. Pozicionet ne katin e 6 teknik te nje pallati te ri me ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Naim Frasheri, shume prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Pozicionohet
Me Qira 1023-43Z 700 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Naim Frasheri, shume prane rruges se Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3 te ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Tiranes.
Pozicionet me hyrje nga
Me Qira 1013-28 880 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Tiranes. Pozicionet me hyrje nga rruga kryesore dhe ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.


Ndodhet ne katin e 6 - te nje pal
Me Qira 114-29b 800 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 - te nje pallati te ri , buze ...

Ambjent per zyra me qera prane Stadiumit Selman Stermasi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin
Me Qira 114-32 700 €

Ambjent per zyra me qera prane Stadiumit Selman Stermasi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit, ...

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nja pallati te ri t
Me Qira 1018-62L 700 €

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nja pallati te ri te sapoperfunduar ...