Ambient zyre me qira prane Toptani Shopping Center ne Tirane

ID TRR-423-51Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 2
Sipërfaqe m2 69
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga George W. Bush

Ambient zyre me qera ne rrugen George W. Bush shume prane hotel Plaza ne qender te Tiranes.
Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te vjeter ne rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe totale prej 69m2  te organizuar ne 3 ambiente pune, nje tualet, nje depo dhe korridori lidhes.
Ambienti ofrohet me qira totalisht i investuar me sistem pantinimi, ndricimi, izolim akustik.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne cdo ambient.
Fasada e jashtme eshte mundesi shume e mire per reklamimin e biznesit.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga Toptani, rruga Elbasanit, rruga Dibres, zonen e Pazarit te Ri etj.

Cmimi 700 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne rrugen Ndreko Niko, ne Tirane.
Zyra eshte e pozicionuar ne katin e 1te te n
Me Qira 1022-45Z 600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Ndreko Niko, ne Tirane. Zyra eshte e pozicionuar ne katin e 1te te nje pallati te ri me ...

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati me pu
Me Qira 517-1K 650 €

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati me punime shume cilesore ...

Ambjent per zyra me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Ambjenti perfshin katin e II-te t
Me Qira 214-24j 672 €

Ambjent per zyra me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ambjenti perfshin katin e II-te te nje kompleksi te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane.
Ndodhet ne nje pallat t
Me Qira 621-25V 600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat te ri te pajisur me ...

Zyre me qera ne rrugen Sulejman Pitarka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ten je pallati ekzistues
Me Qira 1222-60G 600 €

Zyre me qera ne rrugen Sulejman Pitarka ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ten je pallati ekzistues shume prane rruges ...

Apartament 3 +1 per zyre me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne n
Me Qira 1015-48b 600 €

Apartament 3 +1 per zyre me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues ...

Apartament i pamobiluar me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me
Me Qira 313-41 620 €

Apartament i pamobiluar me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te sigurta dhe te ...

Zyre me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2 - te nje pallati te ri , prane r
Me Qira 419-18L 650 €

Zyre me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 - te nje pallati te ri , prane rruges ...