Zyre me qira ne rrugen Myslym Shyri, ne Tirane

ID TRR-1222-62Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 2
Sipërfaqe m2 140
Shperndarja 4
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shyqyri Berxolli

Zyre me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te te nje godine me ashensor.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 140m2, e cila eshte e organizuar ne 4 ambiente pune, nje ballkon, korridori lidhes, dhe nje tualet.
Ambienti jepet me qira bosh dhe ne gjendje shume te mire.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit mundesohet me sistem me qendror ngrohje.
Ambienti eshte pjese e nje godine qe ofron administrim, ashensor dhe siguri.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe mjaft e preferuar dhe lidhet lehtesisht me akset kryesore rrugore si  , Qendra e Tiranes, rruga Kavajes, zona e Bllokut.

Cmimi: 800 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyre me qira tek Bulevardi Bajrami Curri ne Tirane.
Ka pamje nga rruga kryesore dhe
Me Qira 721-21F 700 €

Apartament per zyre me qira tek Bulevardi Bajrami Curri ne Tirane. Ka pamje nga rruga kryesore dhe ndodhet ne katin e ...

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti 3-katesh buze rr
Me Qira 719-38T 700 €

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti 3-katesh buze rruges ...

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje pallati i ri.
Me Qira 619-13S 900 €

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati i ri. Ka nje ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Prokop Mima,prane qendres Kristal ne Tirane
Zyra ndodhet ne katin e
Me Qira 620-5V 900 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Prokop Mima,prane qendres Kristal ne Tirane Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ...

Ambient zyre me qira tek Zgjatimi i Residences Kodra e Diellit 1, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne
Me Qira 723-58Z 700 €

Ambient zyre me qira tek Zgjatimi i Residences Kodra e Diellit 1, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje ...

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri afer Librit Universitar ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin
Me Qira 1120-44i 700 €

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri afer Librit Universitar ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e tete te nje ...

 

Zyre me qira ne rrugen Ismail Qemali, ne zonen e RTSH-se ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 323-44Z 700 €

  Zyre me qira ne rrugen Ismail Qemali, ne zonen e RTSH-se ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati ...

Zyre me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 10-te ne nje pallat te
Me Qira 915-58b 700 €

Zyre me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, prane hyrjes se ...