Zyre me qira prane RTSH-se ne Tirane

ID TRR-324-4X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1400
Kati 6
Sipërfaqe m2 130
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Papa Gjon Pali II

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri me 2 ashensore. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 130 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 119 m2. 
Organizohet ne tre ambiente pune, nje ambient open space, dy tualete dhe nje depo. 
Zyra eshte e shtruar me parket dhe ofrohet e pamobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 3 kondicionere te pozicionuar ne ambientin open space dhe ne 2 ambiente  zyre.
Zyra i ofron te gjitha instalimet hidraulike dhe eletrike, te cilat jane te investuara vitin e fundit. 
Ambienti ka fasada te medha xhami, duke ofruar mundesi shume te mira reklamimi. 
Eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. 
Zyra ndodhet ne nje pallat shume te mirembajtur, i cili ofron administrim dhe siguri per gjate 24 oreve. 
Prane pallatit mund te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje nder zonat me te zhvilluara te Tiranes, me shume facilitete dhe sherbime prane. 
Zona ka akses te menjehershem ne rrugen e Elbasanit, ne qendren e Tiranes dhe ne Bulevardin Bajram Curri.


Cmimi: 1400 euro/muaj (taksat e perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Zyra ndodhet ne nje nga zonat me te preferu
Me Qira 422-31S 1500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Zyra ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per biznes, ne ...

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II, prane zones se Piramides, ne Tirane.
Ambjenti eshte i&nbs
Me Qira 223-26Z 1500 €

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II, prane zones se Piramides, ne Tirane. Ambjenti eshte i pozicionuar ne ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne qender te Tiranes.
Eshte e pozicionuar ne katin e 10
Me Qira 521-36V 1300 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne qender te Tiranes. Eshte e pozicionuar ne katin e 10 te nje pallati te ...

Zyre me qira ne rrugen Donika Kastrioti prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane.
Ndodhet ne n
Me Qira 721-3V 1500 €

Zyre me qira ne rrugen Donika Kastrioti prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat te ri dhe ...

Ambjent zyrash me qera ne rrugen Qemal Stafa afer Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane.
Zyrat ndod
Me Qira 1013-56 1300 €

Ambjent zyrash me qera ne rrugen Qemal Stafa afer Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane. Zyrat ndodhen ne nje  ...

Apartament me qera  per zyra ne bllok ne Tirane . Me nje hapesire prej 200 m2 i pozicionuar ne
Me Qira 215-88m 1300 €

Apartament me qera  per zyra ne bllok ne Tirane . Me nje hapesire prej 200 m2 i pozicionuar ne kat te 8 te nje ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati t
Me Qira 1020-30V 1300 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 4+1 per zyra me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje palla
Me Qira 1019-59S 1300 €

Apartament 4+1 per zyra me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...