Apartament 4 + 1 me qera per zyra prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-1114-22b)

ID TRR-1114-22b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 145 m2
Shperndarja 5
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ibrahim Rugova

Apartament per zyra ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, buze rruge kryesore.

Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensore. 

Banesa ka siperfaqe prej 145 m2 te ndare ne kuzhine te vecuar, sallon, 5 dhoma ku njera prej tyre eshte e vogel dhe mund te sherbeje si magazine e vogel, 2 ballkone, 2 tualete dhe koridor.

Kater dhomat e saj jane te pajisura me kondicionere.

Dritaret kane pamje nga rruga kryesore ne te cilen ju mund te reklamoni zyren apo biznesin tuaj.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme, kompani, fondacione, shoqata, klinike etj.

Zona eshte nje nder me te kerkuarat e Tiranes, shume e zhvilluar dhe e mbushur plot me institucione te ndryshme shqiptare dhe te huaja.

Pallati ka akses ne disa rruge sic jane: Vaso Pasha, Pjeter Bogdani, Brigada VIII, Bulevardi Deshmoret e Kombit etj. Pozicionohet vetem pak minuta larg qendres se Tiranes dhe Liqenit Artificial.

Ka mundesi per parkim makine prane pallatit.

Cmimi 1500 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ash
Me Qira 419-76T 1400 €

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ambienti ...

 

Ambjent per zyra tek sheshi Wilson. Me nje siperfaqe prej 130 m2 perbehet nga 5 zyra te nd
Me Qira 101-92 1600 €

  Ambjent per zyra tek sheshi Wilson. Me nje siperfaqe prej 130 m2 perbehet nga 5 zyra te ndara, te cilat mund ...

Zyre me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.
Pocizionohet ne katin zero dhe katin e pare te nje p
Me Qira 123-54G 1600 €

Zyre me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Pocizionohet ne katin zero dhe katin e pare te nje pallati te ri buze ...

Ambient zyrash per qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 7 te nje qendre b
Me Qira 221-20D 1600 €

Ambient zyrash per qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 7 te nje qendre biznesi. Ka nje ...

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.Zyra ndodhet ne nje pallat te ri, me cilesi te larte ndertimi.Nde
Me Qira 914-23j 1600 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.Zyra ndodhet ne nje pallat te ri, me cilesi te larte ndertimi.Ndertesa ju siguron ...

Ambient zyre me qera ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallat
Me Qira 722-17Z 1400 €

Ambient zyre me qera ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Ambient per zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat
Me Qira 1217-8L 1600 €

Ambient per zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane librit ...

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.

Ndodhet ne katet e larta te nje ndertese mode
Me Qira 1020-12V 1600 €

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta te nje ndertese moderne te projektuar ...