Zyre moderne me qera prane Gardes se Republikes ne Tirane (TRR-1115-68b)

ID TRR-1115-68b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 750 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 100 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ibrahim Rrugova

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, ne krah te rruges kryesore.

Pallati ju ofron cilesi shume te larte ndertimi, siguri me kamera e roje 24-ore, administrim dhe ashensor.

Me nje siperfaqe prej 100 m2 ambjenti ndahet ne sallon te madh, 2 dhoma, koridor, ballkon dhe 2 tualete.

Banesa jepet bosh dhe eshte perdorur per nje kohe te gjate per zyra.

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet sistemit qendor Chiller ne cdo dhome. Sistemi i ndricimit eshte shume i pershtatshem per zyra.

Dritaret jane dopio xham te pajisura me grila elektrike.

Kjo prone mund te perdoret per zyra te ndryshme, avokati, kompani, organizate, institucion etj.

Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe shume e preferuar nga te huajt. Shume kompani dhe zyra te ndryshme ushtrojne aktivitetin e tyre ne kete godine.

Pallati ka nje pozicion teper strategjik me akses ne shume rruge te ndryshme te Tiranes. Ndodhet prane qendres se Tiranes, sheshit Nene Tereza dhe sheshit Willson.

Ne cmim perfshihet nje vend parkimi per makinen ne garazhd.

Cmimi 750 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent per zyra me qera prane Kinema Agimi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzist
Me Qira 115-25b 700 €

Ambjent per zyra me qera prane Kinema Agimi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues buze rruge ...

Ambjent per zyra me qera prane Stadiumit Selman Stermasi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 114-32 700 €

Ambjent per zyra me qera prane Stadiumit Selman Stermasi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit, me ...

Apartament i pamobiluar per zyre me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga
Me Qira 1014-53j 680 €

Apartament i pamobiluar per zyre me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te sigurta ...

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te
Me Qira 215-18b 650 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane rruges ...

Zyre me qera ne fillimin e rruges Abdyl Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat t
Me Qira 715-32b 800 €

Zyre me qera ne fillimin e rruges Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat te ri prane rruges ...

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati me pu
Me Qira 517-1K 650 €

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati me punime shume cilesore ...

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron
Me Qira 1119-10L 850 €

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron kushte ...

Apartament 1+1 me qera per zyra te Gjykata e Rrethit ne Tirane, ne Bulevardin Gjergj Fishta.Apartame
Me Qira 1213-18b 700 € €

Apartament 1+1 me qera per zyra te Gjykata e Rrethit ne Tirane, ne Bulevardin Gjergj Fishta.Apartamenti ndodhet ne ...