Zyre per shitje prane Ministrise se Jashtme ne Tirane

ID TRS-320-12S
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 1.200.000
Sipërfaqe m2 547
Tualete 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zhan Dark

Zyre per shitje ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.
Dyqani ka nje siperfaqe totale prej 547 m2 e cila organizohet ne 3 ambiente te ndara open space me 3 tualete.
Ambienti ka nje strukture te rregullt dhe eshte i pajisur me fasade xhami.
Prona eshte e dhene me qera per afatgjate dhe eshte nje mundesi shume e mire investimi per ta len me qera ose operimin e bizneseve te ndryshme.
Zona eshte qendrore dhe shume e preferuar nga vendasit dhe te huajt.
Ka akses ne rrugen Vllazen Huta, Bulevardin Bajram Curri, zonen e Brrylit etj.
Prona ka certifikate pronesie.

Cmimi 2200 Euro / m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën