Zyre per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane, (TRS-417-20K)

ID TRS-417-20K
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 60.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 50 m2
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Zyre per shitje afer rruges se Durresit ne Tirane.

Zyra ka nje hapesire prej  50 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te  nje pallati te ri prane rruges se Bogdaneve.

Eshte e ndare ne dy kate ku ne katin e pare eshte e organizuar ne ambient pritje dhe nje zyre dhe ne katin e dyte eshte e organizuar ne dhome dhe nje tualet.

Ambienti ofrohet i pamobiluar.

Zyra eshte e orientuar nga perendimi dhe eshte e pajisur me sistem ndricimi per zyra si dhe e shtruar me parket cilesor.

Ka lehtesisht akses ne rrugen e Durresit dhe rrugen e Bogdaneve, ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit, ideale per zyre konsulencash, zyre ligjore ose klinike mjeksore.

Kjo prone eshte e pajisur me dokumenta te rregullta pronesie.

Cmimi:  60.000 Euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre per shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri.
Në Shitje 413-13S 70.400 €

Zyre per shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ofron nje ...

Zyre per shitje ne rrugen Urani Pano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri ne qender
Në Shitje 821-5F 65.000 €

Zyre per shitje ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri ne qender te Tiranes. Ka ...

Zyre per shitje ne rrugen e Saraceve.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane
Në Shitje 417-29K 53.000 €

Zyre per shitje ne rrugen e Saraceve. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane zones se ...