Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Vizion Plus ne Tirane (TRR-615-27m) Cmimi:550 Euro

Apartament dupleks  me qera tek Kompleksi Vizion Plus ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ashensor. Pallati eshte pjese e nje kompleksi me cilesi te larte ndertimi. Me siperfaqe 197 m2 esht...

Apartament 1 + 1 me qera ne qender te Tiranes (TRS-615-26b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera prane Muzeut Historik Kombetar ne Tirane. Ndodhet  ne katin e 5 ne nje pallat ekzistues prane rruges kyresore. Pallati ofron siguri dhe administrim. Apartamenti ka siperfaqe prej 70 m2 te ndare ne sa...

Apartament 3+1 me qera tek Komuna Parisit ne Tirane (TRR-615-24m) Cmimi:400 Euro

Apartament 3+1 me qera tek Kompleksi Kika ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ashensor. Pallati eshte pjese e nje kompleksi te njohur prane te gjitha sherbimeve te nevojshme per nje jete komode. ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane (TRR-615-21m) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Tirane, ne rrugen Abdyl Frasheri. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Me siperfaqe 70 m2 ofron : sallon, kuzhine, 2 dhoma, tualet, ballkon dhe depo. Nje nga dhomat eshte e pamobiluar me ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-615-20b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 ne nje pallat te ri buze rruge kryesore. Pallati ofron siguri me kamera 24-re, administrim dhe ashensor. Banesa ka siperfaqe prej 70 m2 te ndare ne sall...

Apartament 2+1 me qera prane bulevardit Bajram Curri ne Tirane (TRR-615-17m) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri pa ashensor. Me siperfaqe 140 m2 ofron : sallon ,zone ngrenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, dhe zone la...

Apartament 2 + 1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-615-10b) Cmimi:950 Euro

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane rrruges kryesore. Pallati eshte i survijuar me kamera e roje 24- ore duke ofruar ashensor dhe administrim. Apar...

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-615-8b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne fillimin e rruges Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri prane Mullirit te Vjeter. Pallatin e kane ndertuar nje nga firmat me te mira ne vend dhe ka ndertim teper cilesor. Ofron sig...

Apartament 3+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane ( TRR-615-7m) Cmimi:400 Euro

Apartament 3+1 me qera ne TIrane, tek Zogu i Zi. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 125 m2 ofron: sallon, zone ngrenje, kuzhine, 3 dhoma gjumi ,2 tualete, 2 ballkone. Nepermjet nje ndarje me...

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-615-3d) Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Me nje siperfaqe 128 m2 ofron : sallon, kuzhine e vecuar, zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone....

Apartament 2+1 me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-615-2m) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera tek Komuna e Parisit. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor dhe cilesi te larte ndertimi. Me nje siperfaqe 102 m2 ofron: sallon, kuzhine, zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ball...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-515-51m) Cmimi:550 Euro

Apartament 3+1 me qera prane Parkut Kombetar ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 125 m2 ofron: sallon, zone ngrenje dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone. Nj...

Apartament 1 + 1 me qera prane Sheshit Willson ne Tirane (TRR-714-2b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Apar...

Cmimi:400 Euro

Apartment luksoz me qera pas Tirana East Gate, TEG ne Tirana (TRR-714-3j)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne Lunder, Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje ng...

Cmimi:1200 Euro

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-714-4S)
Tirane,Albania

Apartament 3+1  me qera prane ne rrugen Pjeter Budi, prane Amba...

Cmimi:800 Euro

Zyre moderne me qera prane Piramides ne Tirane (TRR-1114-41b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per zyra me qera ne fillimin e rruges Papa Gjon Pali ...

Cmimi:1560 Euro

Vile 3 - kateshe me qera te rrethrrotullimi i Saukut ne Tirane (TRR-714-5b)
Tirane,Albania

Vile 3 – kateshe me qera te rrethrrotullimi ne Sauk ne Tirane....

Cmimi:1200 Euro