Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-815-30m) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane . Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 90 m2 ofron: sallon, zone ngrenje e vecuar, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti es...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane (TRR-815-28m) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Me siperfaqe 60 m2 ofron : sallon, kuzhine, dhome gjumi me garderobe, tualet. Ne ambjentin e brendshem jane bere...

Apartament 2+1 me qera prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane (TRR-815-24m) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe totale 156 m2 ofron sallon, kuzhine e vecuar me zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, verande, 2 ballkone, 2 t...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Don Bosko-s ne Tirane (TRR-815-23m) Cmimi:250 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Blloku Sizmik ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues. Me siperfaqe 114 m2 ofron: sallon, kuzhine, zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, 3 tualete, ballkon. Apartamenti mund ...

Apartament 2 + 1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (TRR-815-19b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8 ne nje pallat, prane rruges kryesore. Pallati ofron ashensor dhe administrim. Apartamenti ka siperfaqe prej 120 m2 te ndare ne sallon se bashku ...

Apartament 2+1 per qera shume prane me Piramiden ne Tirane , (TRR-815-11a) Cmimi:1500

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane, shume prane me Bulevardin e Deshmoret e Kombit, Kryeminitrine dhe Pirameden. Apartamenti pozicionohet ne katin e 9 te nje pallati te ri me pamje te hapur nga pjesa e bulevardit ...

Apartament 2+1 me qera prane Parkut Kombetar ne Tirane (TRR-815-9m) Cmimi:400 Euro

Papafingo 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile me hyrje te vecante. Me siperfaqe 100 m2 ofron : sallon, kuzhine, zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, verande....

Apartament 2+1 me qera prane Parkut Kombetar ne Tirane (TRR-815-8m) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 2-te te nje vile me hyrje te vecante. Me siperfaqe 120 m2 ofron : sallon, kuzhine, zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, verande....

Apartament 1 + 1 me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-815-4b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne fillimin e rruges Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues prane rruges kryesore. Apartamenti eshte papafingo dhe ka nje siperfaqe prej 75 m2 e cila ndahet ne sallon, kuzhine te vecua...

Apartament 1 + 1 me qera prane zones se Don Boskos ne Tirane (TRR-815-2b) Cmimi:250 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Abdyl Matoshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks te ri pallatesh prane rruges Don Boskos. Kompleksi ofron administrim, siguri dhe vende per parkim makine ne garazhd me pagese ekst...

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-715-48m) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Durresit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 120 m2 ofron : sallon, kuzhine, zone ngrenje, 2 dhoma, 2 ballkone, tualet....

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-715-47E) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri. Siperfaqja prej 90 m2 organizohet ne nje sallon dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe nje verande. ...

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane (TRS-1214-50r)
Tirane,Albania

Apartament per shitje afer zones se Freskut ne Tirane.Ndodhet ne kat...

Cmimi:76.500 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1214-51b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Banesa pozici...

Cmimi:250 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne Unazen e Re ne Tirane (TRS-1214-52r)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Foto Xhavella ne Unazene e Re Tirane...

Cmimi:420 euro/ m2

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane (TRS-1214-53b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e ...

Cmimi:1250 Euro / m2

Apartament 3+1 per shitje tek Liqeni Artificial ne Tirane (TRS-1214-54r)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.Pozicionohet n...

Cmimi:135.000 euro