Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane (TRR-1214-4b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 70 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, koridor, tualet ...

Apartament 2 + 1 me qera prane Parkut Kombetar te Tiranes (TRR-1214-3b) Cmimi:800 Euro

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane rruges se Elbasanit. Banesa ka siperfaqe totale prej 200 m2 ku 150 m2 jane per banim dhe 50 m2 ballkone. Apartament...

Apartament 3 + 1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-1214-2b) Cmimi:600 Euro

Apartament me qera prane rruges se Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Pallati ka ndertim teper cilesor duke ju ofruar ashensore, administrim dhe siguri.  Apartamenti k...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane (TRR-1114-60b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera prane rruges Myslym SHyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues, prane zyrave te Albtelekomit. Banesa ka siperfaqe prej 90 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, korido...

Apartament 2 + 1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes (TRR-1114-59b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1-re ne nje kompleks te ri pallatesh.  Kompleksi ju ofron siguri me kamera e roje 24-ore dhe administrim. Gjithashtu ju do te gjeni nje ambjent te gjelberuar...

Apartament 3+1 me qera pjese e nje residence villash ne Lunder te Tiranes , (TRR-1114-58a) Cmimi:1400

Apartament me qera ne nje nga residencat me te preferuara ne Lunder te Tiranes. Residenca pozicionohet pak metra larg qendres tregtare TEG dhe ofron te gjithe sigurine dhe qetesine e nevojshme per te bere nje jetese te mire ne Tirane. ...

Apartament 2 + 1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1114-57b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta ne nje pallat te ri. Banesa ka siperfaqe prej 130 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ball...

Apartament 2 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane , (TRR-1114-53b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, buze rruges kryesore. Apartamenti ka siperfaqe prej 110 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma g...

Apartament 1 + 1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-1114-48b) Cmimi:290 Euro

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dervish Hima ne Tirane. Banesa ka siperfaqe prej 50 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, koridor dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane rr...

Apartament 2+1 me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane (TRR-1114-40j) Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne nje lagje shume te njohur dhe te preferuar ne Tirane.Gjendet shume prane rruges Sami Frasheri, Liqenit Artificial te Tiranes, zones se Bllokut e rrugeve k...

Apartament 2+1 me qera prane Parkut te Madh te Tiranes (TRR-1114-39j) Cmimi:600 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te banim, ne nje pallat cilesor i pajisur me 2 ashensore, administrim dhe sigurine e nevojshme.Banesa ka siperfaqe prej 110m2 te shperndare n...

Apartament 2 + 1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1114-20b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati ofron administrim, ashensore dhe siguri. Ne kete pallat ka disa institucione te ndryshme shq...

Vile 2-kateshe ne shitje ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane (TRS-1113-42)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe ne shitje pas Bllokut te Ambasadave ne Tirane. Vila ...

Cmimi:510.000 euro

Dyqan me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1113-44)
Tirane,Albania

Dyqan me qera prane Institutit te Higjenes ne Tirane. Ky dyqan ndod...

Cmimi:800 euro

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane (TRS-1113-45)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje te Posta Nr.8 ne Tirane. Apartamenti ndodh...

Cmimi:260.000 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne qender te Tiranes , (TRS-1113-46)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet mba...

Cmimi:125.000 �

Apartament 1+1 per zyra me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane (TRR-1113-47)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Apartame...

Cmimi:400 euro