Apartament 2+1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane

ID TRS-821-10F
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 68.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 58 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Banesa eshte pjese e nje pallati te vjeter dhe ndodhet ne katin e 3-te, e lokalizuar ne nje zone te pelqyer per banim dhe me dalje te lehte per ne qender.
Siperfaqja e shtepise eshte 58 m2 e ndare ne sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo dhe korridor.
I gjithe apartamenti ofrohet i arreduar me nje stil te thjeshte dhe komod, pjesa e ballkonit ehste e mbyllur me dritare dhe e modifikuar si kuzhine e cila eshte e pajisur me pajisjet e nevojshme elektroshtepiake, dhomat e gjumit jane te rehatshme, banjoja ka dritare dhe ambienti shtepiak eshte e shtruar me parket.
Eshte e orientuar nga veri-lindja duke mundesuar ndricim me drite natyrale.
Ka nje vend parkimi ne hyrje te pallatit pa pagese.
Ndodhet afer qendres dhe ka akses tek rruga e Durresit.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 68.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7 te nje pa
Në Shitje 120-36T 81.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri ne ...

Apartmente per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Ndertesa ndodhet perballe qendres spitalore Nen
Në Shitje 1121-24N 77.620 €

Apartmente per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndertesa ndodhet perballe qendres spitalore Nene Tereza duke u ...

Apartament  2 + 1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te bani
Në Shitje 417-8K 82.000 €

Apartament  2 + 1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banimi te nje pallati ...

Apartament per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje
Në Shitje 218-38R 78.000 €

Apartament per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri prane ...

Apartament per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzi
Në Shitje 1121-6V 80.000 €

Apartament per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Ka nje ...

Apartament per shije prane shkolles Mihal Grameno ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete
Në Shitje 517-24d 63.000 €

Apartament per shije prane shkolles Mihal Grameno ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nj
Në Shitje 916-50K 65.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje prane Gjimnazit Qemal Stafa ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Në Shitje 721-23F 65.000 €

Apartament per shitje prane Gjimnazit Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter ne ...