Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2 + 1 me qera te Kopshti Zoologjik ne Tirane (TRR-1014-21b) Cmimi:700 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Bilal Sina. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Pallati ofron siguri me roje e kamera 24-ore, administrim dhe ashensore. Banesa ka siperfaqe prej 105 m2 te...

Apartament 2 + 1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-1014-20b) Cmimi:350 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks pallatesh prane liqenit. Me nje siperfaqe prej 105 m2 ai ndahet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 ball...

Apartament 2 + 1 me qera ne bulevardin Zogu i I ne Tirane , (TRR-1014-10b) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera prane stacionit te Trenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 135 m2 e ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, tualet, 2 ballkone dhe...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-1014-8L) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne afersi te qendres, ne mesin e rruges se Durresit dhe Kavajes. Pozicionohet ne katin e 11-te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore. Pallati ofron siguri me kamera 24-rore, administrim dhe ashensore. B...

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1014-4b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Nasi Pavllo. Banesa ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri, prane Drejtorise se Higjenes. Me nje siperfaqe prej 72 m2 ajo ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi, tualet, koridor dhe ballk...

Apartament 1+1 me qera te Stadiumi Dinamo ne Tirane (TRR-1014-3j) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane.Banesa ndodhet ne nje lagje shume te njohur te qytetit dhe te preferuar.Pallati gjendet perballe Stadiumit Dinamo, shuem prane zones se Bllokut, Liqenit Artificial, Komunes se Pari...

Apartament 2 + 1 me qera perballe Parlamentit te Shqiperise ne Tirane (TRR-914-67b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera prane rruges Xhorxh W Bush. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane drejtorise Arsimore. Banesa ka siperfaqe prej 108 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ...

Apartament 2+1 me qera prane Prokurorise se Tiranes (TRR-914-62j) Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu.Banesa ndodhet ne katin e III-te te banimit, ne nje pallat te ri.Me siperfaqe te brendshme 100m2 ajo eshte e organizuar ne sallon ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 2 ballko...

Apartament 2 + 1 me qera prane Hotel Mondialit ne Tirane (TRR-914-59b) Cmimi:320 Euro

Apartament me qera prane rruges Frosina Plaku. Ai ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te vjeter, buze rruge. Banesa ka siperfaqe prej 100 m2 e cila ndahet ne sallon, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone ku njeri pre tyre es...

Apartament 2+1 me qera te Kopshti Zoologjik ne Tirane (TRR-914-54j) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera prane Autostrades se Re Tirane-Elbasan.Banesa pozicionohet ne nje lagje te re dhe shume te zhvilluar vitet e fundit.Shume qytetare te huaj e pelqejne kete zone per ajrin e paster qe ofron si dhe afersine me Liqen...

Apartament 3 + 1 me qera prane liqenit Artificial ne Tirane (TRR-914-42b) Cmimi:700 Euro

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Ai ndodhet ne katin e 5-rt ne nje kompleks pallatesh prane liqenit ne Tirane. Banesa eshte papafingo me siperfaqe totale 280 m2 te ndare ne 130 m2 banim dhe 150 m2 ballkone....

Apartament 2 + 1 me qera te kthesa e Kamzes ne Tirane (TRR-914-41b) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne kompleksin Garden City. Ai ndodhet ne katin e trete ne ne kompleks te ri pallatesh. Kompleksi ofron ambjente te gjelberuar per femije dhe te rritur. Brenda tij ndodhen dyqane, lokale, kend lojerash, etj. ...

Apartament 2+1 per shitje prane sheshit Wilson ne Tirane, (TRS-218-47d)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Apart...

Cmimi:135.000 Euro

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-218-48R)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane Kishes Katolike ne rrugen e Kavajes ne Tira...

Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne zonen e Farkes ne Tirane (TRR-218-49R)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne Farke ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin...

Cmimi:500 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRR-218-51d)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:800 Euro

Dyqan me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane, (TRR-218-52d)
Tirane,Albania

Dyqan  me qera prane Institutit te Higjenes ne Tirane. Dyqani ...

Cmimi:1000 Euro